Зв'язок з нами

» » Жерней знову перший

Жерней знову перший

sancho 27-01-2015, 17:00 363 Новини

Жерней Фелтрін підтверджує статус основного претендента на чемпіонство в нашому чемпіонаті. Пересівши на більш швидку техніку (Ford Focus RS WRC 06) він впевнено виграв п'ятий етап - ралі Трембіта-Буковель.

Фелтрін Жерней: "Ну що ж, я радий знову бути тут! Тут - це на подіумі, на першій сходинці. На СД4 трошки побили машинку. Думали,що це все... Фініш. Але нам повезло . Дотягнули до сервісу. Після проблем в Тобіаса - нам залишилось просто доїхати до фінішу, не роблячи помилок. Із задачею ми справились. Ця перемога ще більше підслилила мій гоночний апетит! Я хочу вигравати і вигравати! Дякую усім! Мегаспорт - вперед! "

Хоча в перший день спробували нав'язати йому боротьбу швед Тобіас Хулт та росіянин Алекс Каркач. Швед спочатку грубо помилився на СД4, а потім через проблеми з авто змушений був оформити зхід. А росіянин не зумів їхати в темпі Жернея і закінчив гонку другим, відставши більше як на хвилину.

Третім фінішував швед Урбан Хенріксон, який і став переможцем в класі 2.
" Я добре провів перший день, маючи тільки одну помилку на СД 3. А от в другий день вже на першій СД помилився і сильно пошкодив автомобіль. Надалі мені довелося більше з пошкодженим авто. Я спробував поїхати в безпечному режимі, щоб завершити ралі на хорошому місці. Це спрацювало" - відзначив після фінішу Урбан

Компанію шведу на подіумі склали два естонці: Крістіан Пінтс (другий) та Мартін Паюссаар (третій).

В класі 3 перемогу відсвяткував росіянин Віталій Лапаєв. Він на 17 секунд випередив свого співвітчизника Дениса Малишева і більше як на хвилину українця Дениса Руді.

Швед Міхаель Ерікссон фінішував п'ятим в абсолюті та першим в класі 5. Росіани Сергій Кочетков та Сергій Боков відстали від лідера більше як на 5 хвилин.

Олексій Лопухов впевнено переміг в класі 6. Росіяни Ілья Солдаков та Андрєй Власенко фінішували відповідно другим та третім.

Росіянин Юрій Тітов не дає шансу суперникам в класі 7. Він здобув вже 5 поспіль перемогу і впевнено лідирує в чемпіонаті. Трьом українцям Олександру Волковичу, Олексію Орлову та Валерію Вартаняну залишається тільки боротися за 2-3 місця і за Junior Way Cup.