Авторизація на сайті

Останні новини

Зв'язок з нами

Тобіас зупиняє Жернея

sancho 29-12-2014, 19:29 448 Новини
Тобіас зупиняє Жернея


Ралі "Буковина" - це перший етап, на якому словенець Жерней Фелтрін не зумів завоювати першу позицію. Героєм етапу став діючий чемпіон швед Тобіас Хулт. Він майже на хвилину випередив представника Мегаспорту.

"Це був мій дебют на WRC в чемпіонаті. Перед етапом я провів кілька тестів і вирішив взяти за мету фініш без великих ризиків. Я їхав в безпечному режимі і намагався не серйозно не помилятись, так як машина нова для мене. Гонка для мене закінчилась фантастично і я дуже задоволений перемогою. Нажаль для команди гонка була невдалою..." - відзначив Тобіас.

Тобіас зупиняє Жернея


Жерней Фелтрін який став другим після етапу теж поділився своїми враженнями: "Машина могла б вести себе і краще. То недостатня керованість, то надлишкова керованість. Ще й Тобіас додавав перчинки цій гонці. Я йому вже казав, що або нехай пересідає на якусь старішу WRC машину або я наступний етап стартую на Фалконі, бо наразі не дуже рівноцінна боротьба получається."

Тобіас зупиняє Жернея


Третім в абсолюті став українець Павло Лихач. На фініші його та лідера розділило майже 3 хвилини.

Павло Лихач: "Загалом гонка складалась непогано вже з самого початку. Але схід Нечипорука та відсутність Харланова не дали мені можливості відчути ні боротьби, ні смаку перемоги в національному заліку. Хотів поборотися з іноземними пілотами, та бракувало впевненості, не мав достатнього відчуття авто, та й траси Буковини мені не зовсім до вбодоби. В другий день вів боротьбу з Каркачом Алексом, але він помилився, і мені залишалось тільки дістатися фінішу. Маю надію, що наступна гонка буде більш цікавою. Нас чекає багато приготувань, адже нові Сітроени на асфальті та снігу ми ще жодного разу не тестували."

Тобіас зупиняє Жернея


В класі 2 боротьба тривала до останніх метрів. Призери вклалися в 11 секунд. Найшвидшим став Нікіта Уткін, для якого це перша перемога в класі. Всього 4 секунди йому програв росіянин Євгеній Панюшкін. Замкнув трійку естонець Хардо Рейнард.

Тобіас зупиняє Жернея


Саша Кевлюк став найшвидшим в класі 3. "Перший день їхав спокійно та виважено. Очікував, що втрачатиму в другий день. Тому поставив задачу просто фінішувати. Але сталося так, що часи виходили доволі пристойні (окрім деяких допів, де я не дуже себе впевнено почуваю). І я навіть захопився боротьбою з Нікітою. Гонка вийшла чудовою, і результат пристойний. Я і думки не допускав, що можу фінішувати в топ-5 абсолюту."

Більше 28 секунд Сашку програв росіянин Денис Малишев і посів другу сходинку. А третім став з відставанням 33 секунди ще один росіянин Віталій Лапаєв.

Тобіас зупиняє Жернея


Андер Вііанд менше ніж на 5 секунд випередив росіянина Сергія Кочеткова в класі 5. Йоніс Йонайтіс з Литви завоював бронзу програвши лідерам більше хвилини.

Тобіас зупиняє Жернея


Ілья Солдаков з Росії після трьох других місць нарешті здобув перемогу в класі 6. Іван Гонцов та Станіслав Кузнецов склали йому компанію на подіумі зайнявши відповідно друге та третє місце.

Тобіас зупиняє Жернея


Домінування Юрія Тітова в класі 7 продовжилося і на цьому етапі. Знову йому не знайшлося рівних. Саша Арич програв переможцю майже 45 секунд, а Валерій Вартанян більше хвилини.

В командному заліку максимальну кількість очок (40) здобули представники Wild West VRT і серйозно покращили своє становище - 4 місце після 4 етапів. А в лідери чемпіонату вийшла команда Megasport Rally Team, яка скористалася осічкою Nordic Sim Motorsport.