Останні новини

Зв'язок з нами

Фелтрін починає з перемоги

sancho 11-11-2014, 19:58 418 Новини

Словенський пілот команди Megasport RT Жерней Фелтрін став переможцем першого етапу нашого чемпіонату. Посідавши 3 місце після першого дня Жерней блискуче провів другий день і з впевненою перевагою відсвяткував перемогу.

"Приємно знову вас бачити на допах і змагатися з вами. Це ралі було важким для мене і чудово що мені вдалося його виграти. Спасибі всім і зустрінемося на наступному етапі" - відзначив Фелтрін після фінішу.

Другим став традиційний претендент на перемогу в чемпіонаті Алекс Каркач. Росіянин лідирував після першого дня, проте в другий не зумів їхати в темпі Жернея і в підсумку програв близько 45 секунд.

Завдяки сходу в другий день естонця Свена Сілда на третю сходинку п'єдесталу піднявся чех Владімір Кубіні.

В класі 2 домінували шведи. Чемпіон минулого сезону Тобіас Хулт став перший, а його партнер по команді Урбан Хенрікссон став другим. Бронза дісталася українцю Нікіті Сорокіну.

Українець Сергій Раєвський став найшвидшим в класі 3. Росінин Деніс Малишев та ще один українець Олександр Драйв були відповідно другим і третім.

В класі 5 домінували росіяни - Сергєй Боков (1 місце) та Александр Розінкін (2 місце). Замкнув трійку українець Василій Попов.

Олексій Лопухов став переможцем в класі 6. Компанію на подіумі йому склали Ілья Солдаков та Андер Вііанд.

Росіянин Юрій Тітов не відчув вагомої конкуренції в класі 7 і впевнено фінішував перший. Олександр Волкович та Валерій Вартанян задовольнилися відповідно сріблом і бронзою.

В командному заліку лідерство захопили одразу два колективи Nordic Sim Motorsport та Yalta Crimea Rally Team. В них по 35 очок. Третє місце між собою поділили Megasport Rally Team та Red Wheel Racing.