Summer Cup '14: дебютна перемога Харланова

П'ятий за ліком літній кубок від нашого проекту вже став історією. Цього літа Summer Cup був приурочений до 10-ї річниці виходу нашого улюбленого ралійного симулятора Richard Burns Rally.

Вигравши три етапи і на двох фінішувавши другим, перемогу в абсолютному заліку здобув українець Руслан Харланов. Срібло у його партнера по команді Саши Кевлюка, а бронза у росіянина Ільї Солдакова.

В класі WRC перший також Руслан Харланов. Ілья Солдаков став другим, а третє місце між собою поділили Паша Лихач та Антон Кочетков.

Росіянин Петр Смірнов домінував в класі А8. Його співвітчизник Сергєй Гуатамас завоював срібло, а бронза у Олесандра Драйва.

Також впевнену перемогу в класі N4 здобув Саша Кевлюк. Його основні конкуренти - Нікіта Сорокін (срібло) та Денис Руді (бронза) програли йому більше 40 секунд.

А от в класі S1600 була запекла боротьба до останніх метрів останнього етапу. І тут перемогу відсвяткував дебютант кубку Саша Арич. Завдяки перемозі на останньому етапі він зумів випередити досвідчених Нікіту Уткіна та Андера Вііанда, які відповідно задовольнилися сріблом та бронзою.

Не відчув ніякої конкуренці в класі А7 Олексій Бахтін і заслужено завоював золото в класі. Другим став Владислав Баранчук, а бронза у Сергія Котика.

Напружена боротьба була у командному заліку. Більш стабільними і швидким стали пілоти команди Red Wheel Racing та принесли їй золото кубку. Срібло в команди Wild West VRT, а бронза у VRally Team.

Призери у всіх класах отримують свої нагороди -пам'ятні дипломи, які можна скачати тут.