Авторизація на сайті

Останні новини

Зв'язок з нами

Підсумки кубку RBR-UA 2013-14

sancho 20-06-2014, 19:02 506 Новини
Підсумки кубку RBR-UA 2013-14


Паралельно з чемпіонатом вже традиційно під егідою RBR-UA пройшов і кубок. Сьогодні ми підведемо його підсумки.

На третьому за ліком кубку RBR-UA тріумфатором став російський пілот Александр Сухінов. Йому вдалося виграти 7 етапів, а ще на двох він став другим. В підсумку впевнена перемога і перевага в більш як 200 очок над срібним призером. А ним став Сергій Кочетков, який в кубку вирішив стартувати на автомобілі класу WRC. Трійку кращих замкнув Саша Кевлюк, який хоч і виступав на скромнішій техніці (N4), проте стабільно фінішував на етапах і набирав хороші очки.

В класі 2 весь подіум за представниками Росії. Першим став Денис Каліні, другим Роман Мєдвєдєв, а третім Дмітрій Мілянков.

А от в класі 3 не получилося українського подіуму. Його розбавив естонець Харто Рейнарт. Він став другим. Золото в активі вищезгаданого Саши Кевлюка. А бронзу здобув Віталій Лапаєв.

Андер Вііанд попри пропущені перші три етапи зумів надолужити згаяне і завоювати золото в класі 5. Срібним призером став Антон Кочетков, а бронзу здобув росіянин Олег Пліскін.

В класі 6 впевнено святкував першість росіянин Фелікс Шекін. Не зумів йому скласти конкуренцію ні Руслан Воробйов (срібло), ні ще один росіянин Євгеній Ахметшин.

В наймолодшому класі 7 золото здобув канадієць Владімір Сінєльніков. Срібло в Нікіти Сорокіна, а бронза в Нікіти Уткіна.

Дипломи призерів можна скачати тут - дипломи