Останні новини

Зв'язок з нами

RBR-UA 6: Підсумки чемпіонату в національних заліках

sancho 6-06-2014, 19:07 521 Новини

Ми продовжуємо підбивати підсумки сезону 2013-2014 років. На черзі національні заліки.

Для когось мабуть стало несподіванкою бачити на першій позиції переможця цього сезону Сашу Кевлюка. Тим паче він стартував не на найшвидшій техніці - Subaru Impreza N14. Проте більшість швидких пілотів залишили клас У12 (автомобілі категорії S2000) і перейшли в монопривід. Тому і не дивно що саме представник У11 став абсолютним чемпіоном серед українських пілотів. Талановитий і перспективний пілот стабільно виступав протягом усього сезону і заслужено завоював золото абсолюту.

Основними суперниками Сашка стали його однокласники Сергій Раєвський та Віталій Лапаєв. Проте в той час коли Кевлюк вигравав етапи (4 перемоги) і суттєво поповнював свій очковий доробок, Сергій та Віталій задовольнялися в основному подіумами. В підсумку переможець на 57 очок випередив срібного призера Сергія Раєвського та на 78 очок бронзового Віталія Лапаєва.

За відсутності в класі У12 наших традиційно швидких пілотів (Кузьмінова, Мікулки, Лопухова) перемогу завдяки здобув Борис Саченок. Всього на 2 бали відстали від нього Олексій Бахтій та Алекс Мікулка, який провів всього дві гонки.

В класі У10 впевнену перемогу здобув Сергій Кочетков. А ось його син Антон тільки на останньому етапі зумів випередити швидкого, але вкрай не стабільного Артема Хорольського. Киянин задовільнився бронзою.

Паша Лихач доповнив свою колекцію нагород перемогою в класі У9. Його перевага над суперниками була суттєво помітна, особливо в першій половині сезону - 5 перемог в 6 гонках. Срібло здобув досвідчений Олександр Волкович, а бронзу Нікіта Сорокін.

В наймолодшому класі У8 перемогу здобув Олексій Лопухов. В його активі 6 перемог. Нікіта Уткін та Олександр Безкровний склали йому компанію на подіумі.

В командному заліку продовжилась гегемонія команди Yalta Crimea Rally Team. Вона в 6 раз поспіль завоювала чемпіонство. Знову не зуміли їм завадити "мегаспортівці" які були представлені в українському заліку командою M-Sport. Третє місце в команди SevikMotorSport.

На завершення ми би хотіли би навести список всіх абсолютних чемпіонів в українському заліку нашого чемпіонату: