Останні новини

Зв'язок з нами

RBR-UA 6: Підсумки чемпіонату в міжнародних заліках

sancho 4-06-2014, 19:24 558 Новини

Шостий за ліком чемпіонат RBR-UA офіційно закінчився. Впевнену перемогу отримав новачок нашого чемпіонату швед Тобіас Хулт. На його рахунку 6 перемог, 3 других місць і всього один схід.

Намагався скласти конкуренцію молодому шведу вже досвітчений Алекс Каркач, який у 2012 році ставав чемпіоном RBR-UA. Росіянин завдяки своїй стабільності став тільки другим. Доречі це вже втретє для нього.

Бронзу абсолюту здобув товариш по команді чемпіона Мікаель Ерікссон. Викликає повагу те, що Мікаель зумів завоювати таке високе місце виступаючи на монопривідному автомобілі.

Крім перемоги в абсолюті Тобіас Хулт здобув і золото в своєму класі 2 (автомобілі категорії S2000). Каркач - другий, а третім став ще один швед Урбан Хенрікссон.

Абсолютний чемпіон минулого сезону словенець Жерней Фелтрін цього сезону виступив не так яскраво - 5 місце абсолюту при 4 сходах з дистанції. Проте в своєму класі 3 (автомобілі категорії N4) зумів відсвяткувати перемогу. Росіянин Денис Малишев задовільнився другим місцем, а третє здобув українець Саша Кевлюк. Молодий українець завдяки 2 позиції в класі на останньому етапі зумів випередити на 2 очки чеха Томаса Лессуса.

Бронзовий призер абсолюту Мікаель Ерікссон став кращим в класі 5 (автомобілі S1600). Не зумли йому завадити стати чемпіоном ні чемпіон в класі останніх двох сезонів Сергій Кочетков (срібло), ні перспективний проте не завжди стабільний поляк Міхал Шпарскі (бронза).

Повністю український подіум в класі 6: Павло Лихач став переможцем, а Олександр Волкович та Нікіта Сорокін зайнли відповідно друге і третє місця.

В наймолодшому класі 7 впевнено переміг Олексій Лопухов. Нікіта Уткін став срібним призером, а Владімір Сінельніков бронзовим.

В командному заліку в чергове перемогу здобула команда Yalta Crimea Rally Team. Всього 5 очок їм програли дебютанти нашого чемпіонату Nordic Sim Motorsport. Бронзу завоювала команда Megasport Rally Team.