Авторизація на сайті

Останні новини

Зв'язок з нами

M-Sport

sancho 11-11-2013, 10:23 449 Новини
Представляємо вашій увазі презентацію української команди М-Спорт. Серед 4-ьох пілотів колективу - усі українці.

Керівник команди : Котик Сергій
Радник команди: Павло Лихач
Цілі на сезон: їхати і отримувати задоволення.

M-Sport


Кузьмінов Олександр. Стабільний,швидкий пілот. Крок за кроком, рік за роком Олександр йшов до поставленої мети і минулого сезону став абсолютним чемпіоном України (укр.залік). Хороший командний гравець і стратег. Виступати буде на, вже перевіреній техніці, Skoda Fabia S2000. "Мабуть, на протязі 3ьох років ми шукали оптимальні налаштування,які зараз знайшли і тепер взагалі нічого не змінюємо. Було багато різних експериментів,міняли пружини...та,що ми тільки не міняли і не налаштовували...але зараз я задоволений поведінкою машини. Теперішній сетап - це максимум, що можна витиснути з цієї машини"- поділився деякими хитрощами Олександр.

M-Sport


Лихач Павло. Ветеран українського РБР ралі. Володіє знаннями, які допомагають точно налаштувати будь-яку техніку під стиль своєї їзди. Виступи в повному приводі Павло завершив здобуттям золотих нагород в класі N4. Тепер його чекає новий виклик і нова техніка. Техніка класу А7. Відразу вибір впав на Peugeot 306 Maxi Evo 2. "Це не машина,а монстр. Дуже різка, дуже швидка і не пробачає помилок. Подібно до ходьби по лезу ножа. Але я докладу усіх зусиль щоб справитись з цим 'звіром'" - розповів Павло перед стартом чемпіонату.

M-Sport


Легедза Андрій. Також один з старожилів української першості. Андрій володіє хорошою швидкістю і може залишити позаду себе багато суперників. Авто: Subaru Impreza N14 URT.

M-Sport


Котик Сергій. Кожен сезон планує завершити свої виступи в РБР ралі,але потім змінює свої плани. "Виступи в РБР ралі стали для мене вже звичкою. Хорошою звичкою,від якої важко відмовитись. Поки буду отримувати від цього задоволення - доти буду стартувати. Завдання на сезон - фініш,фініш і ще раз фініш на кожному етапі. Суперник у мене один. Я сам. Колись їздив в N4, потім в S1600. Зараз хочу спробувати А7. Вііанд Андер підказав де можна взяти в оренду VW Golf TDi, тож ми орендували два таких Гольфа. Один для мене, другий - для Андера. Будем потрохи крутити гайки, налаштовувати. Потінціал в машин доволі великий".