Останні новини

Зв'язок з нами

Хулт найкращий в Херсоні

sancho 5-11-2013, 23:59 309 Новини

Швед Тобіас Хулт святкує перемогу на ралі "Чумацький шлях". Срібло в росіянина Владіміра Широкова, а бронза в українця Ігоря Нечіпорука.

Слід відзначити що найшвидшим на першому етапі став фін Томмі Мякінен. Він на 24 секунди випередив Хулта. Проте КСК покарала штрафним часом за грубі зрізки фіна і він опинився аж на 9 місці абсолюту. Переможець був також покараних штрафом, проте меншим і того запасу який він створив під час ралі вистачило, щоб стати переможцем. Також не оминуло покарання Жернея Фелтріна, який на фініші був третім. Проте після перевірки повторів опинився на 10 позиції.

Проте в класі 3 Фелтрін багато позицій не втратив. Він пропустив тільки Нечіпорука, який став переможцем в класі. Бронзу здобув литовець Арвідас Мацераускас.

В класі 5 перемогу відсвяткува швед Мікаель Еріксон. В нього була цікава дуель з українцем Артемом Хорольським, проте в останнього виникли проблеми на СД11 і він пропустив шведа на 1 позицію. Третім на етапі став ще один українець Сергій Кочетков.

Паша Лихач не мав рівних в класі 6. Він більше ніж на 2 хвилини випередив Олександра Волковича. Замкнув трійку призерів Константин Сідоров.

В командному заліку лідерство захопили Yalta Crimea Rally Team (35 очок). Друге і третє місця за скандинавським колективами NSM Junior (27) та Nordic Sim Motorsport (25). Проте їм дихають в потилицю Megasport Rally Team та GetRace!.

Керівництво чемпіонату вітає Вас з початком чемпіонату і бажає цікавої та захоплюючої боротьби і на наступних етапах.

Flat out Trophy - Юрек Богдановіч (Польща)