Реінарт стартує з перемоги Естонський пілот команди K-City Pride RBR Legends Хардо Реінарт виграв перший етап чемпіонату RBR-UA 2017-2018 ралі «Чумацький шлях». Це його друга в історії RBR-UA перемога на етапах чемпіонату.
Марзоа знову перший Іспанець Хуан Марзола вдруге поспіль завойовує золото в Літньому кубку. Попри пропущений старт, йому вдалося надолужити згаяне і відіграти у суперників їх перевагу. Китаєць Ю Тан хоч і здобув перемоги на перший двох етапах, як і минулого року, задовільнився тільки сріблом. А от бронзу між собою поділили два росіянина – Александр Боркунов та Антон Кочетков.
RBR-UA 2016-17: український залік

До дев’ятого сезону чемпіонату України ще жодному пілоту не вдавалося стати дворазовим абсолютним чемпіоном в українському заліку. І от в цьому сезоні це вдалося Павлу Лихачу. І ця перемога більш ніж впевнена. На восьми з десяти етапах він тріумфував і випередив свого найближчого суперника на 112 очки.
RBR-UA 2016-17: підсумки сезону
Алекс Каркач стає другим пілотом після Жернея Фелтріна, кому двічі вдалося завоювати чемпіонство Open RBR-UA . Після свого першого чемпіонства в сезоні 2011-12 років, Алекс 4 рази ставав срібним призером. І от нарешті в цьому сезоні йому знову вдалося стати найкращим.
Александров ралі: Каркач поза конкуренцією Вже традиційно боротьбу за перемогу на етапі чемпіонату RBR-UA 2016-2017 вели два лідери - росіянин Алекс Каркач (VW Polo R WRC 2016, Yalta Crimea Rally Team ) та українець Павло Лихач (Ford Fiesta RS WRC, Megasport Rally Team). І знову боротьба була дуже напружена і до останніх метрів. І знову Алекс був швидшим. Це вже його 5 поспіль перемога і він вже на 44 очок випереджає Павла. За два етапи до фінішу це вагома заявка на чемпіонство.
Третя поспіль перемога Каркача Алек Каркач після двох невдалих етапів (ралі Ворота України та ралі Буковина) штампує перемоги одну за одною. Черговим тріумфом росіянина стало ралі Маріуполь. І виграв він його з впевненим відривом у більше як хвилину.
Месяц до старта RBR-UMRC 2017 Меньше месяца осталось до старта четвертого сезона Виртуального Кубка Лиманов. Если вы еще не зарегистрировались, сейчас самое время это сделать. Прием заявок продолжается до 13 марта.
Каркач знову в грі Алекс Каркач після двох невдалих гонок впевнено перемагає на ралі "Зимові вершини". Ця перемога дозволила росіянину повернути собі другу позицію в абсолютному заліку. А лідером залишається Павло Лихач, який на засніжених карпатських доріжках був тільки третім. Випередив українця всього на 2 секунди новачок чемпіонату Марек Петер з Чеської Республіки.
Лихач відривається від конкурентівДруга поспіль перемога і невдача головних претендентів на чемпіонство дали змого Павлу Лихачу істотно збільшити свій відрив від найближчого переслідувача.  Корисні лінки

RBR Czech

RBR Plus

SKIN Central

GARALLYING

SZModels

Vojta Skins

RBR Templates

Чемпіонати

Limans Cup

RBR-RU (Russia)

RBR-LT (Lithuania)

Virtualne Rajdy (Poland)

RBR-BG (Bulgaria)

free counters
©2008-2017, RBR-UA. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (rbr.in.ua) на RBR-UA. |