←  Етапи / Events

Richard Burns Rally - Ukraine fan forum

»

8 - Rally Trembita

lyhodey фотографія lyhodey 02 тра 2018

невчасно. цього тижня http://gac.org.ua/ra...ip_galicia_2018
Відповісти

KKS фотографія KKS 02 тра 2018

завтра можна проїхати. А потім вже в вівторок
Відповісти

MEGASinK фотографія MEGASinK 03 тра 2018

Перегляд повідомленняlyhodey (02 травня 2018 - 21:07:07) писав:

невчасно. цього тижня http://gac.org.ua/ra...ip_galicia_2018

ой та певне. якраз той хто їде
Відповісти

RUDYAKOVVictor фотографія RUDYAKOVVictor 03 тра 2018

Ну супер. Накосячил на предпоследнем. Починился. Поеду потом со штрафом.
Погода хорошая. Водичка шумит. Птички поют...
Відповісти

Гость_Stradik_* 04 тра 2018

Первый день полёт терпимый, последние два су немного подпортили время и сбили темп. Несколько почти фатальных вылетов, но обошлось. Немного не доскользил до Схода ;)
В целом потерял около 15-20сек за день, поэтому считаю норм проехал. Посмотрим, что дальше.
Відповісти

KKS фотографія KKS 04 тра 2018

перший день пройшов наче вдало. Кальваріо писав/правив стінку десь з годину. І першим бойовим проїздом був доп на ралі. Плівся, швидкість була мала, особливо відчувалось під гору. Але по фінішу поки час дуже ОК.
На другому допі в машину залетів комар, і все наче б нічього, трошки літає, трошки відволікає, але норм. Поки він не став кусать за спину )))) з переляку переплутав кнопки паузи і ручніка, благо кут повороту руля був не дуже великим і машину не виставило в корчі. Нажмакав на паузу, шукав того комара і нарешті вбив. Але ритм був зруйнований повінстю (.
На наступному допі почав трошки просідати чогось ФПС, да й від пригод з комарами не сильно відійшов - ритму не було, лиш в кінці допу щось почало десь +/- вимальовуватись. Проїхав за 49секунд, що дуже якби не ОК. На перепроїзді думаю треба увалить, бо як то так взять і не увалить. Все йшло просто афігенно, ритм є, стінка є, все складається. Але при підході до броду шось сталось не так і в брод я зайшов під кутом в 50 градусів. Моментально викидає в кущі, ламає рейку рульову... на цьому всьому втрачаю секунд 10. Доповзаю в неспішному ритмі на фініш і ОП... час 43 секунди. на 6 секнд швидше з пригодами, ніж без пригод ))) Дивно.
Останній доп просто обережно проїхав, бо держак то є, то нема. Намагався якось це спрогнозувати - але шось не дуже. Але по тим хто наразі проїхав - наче ОК останній доп був.
Відповісти

HansGO фотографія HansGO 06 тра 2018

Дві допомоги глядачів на першому ж допі. І обидві після того, як трохи вилетів з траси і застряг, сам не зміг виїхати, на траві буксує авто і все.
Далі все пішло більш-менш вдало. Поїхав на доїзд, як побачив що залишаюсь на третьому місці.
Відповісти

Ha3aP фотографія Ha3aP 06 тра 2018

Аналогічно ))) 1 раз боком притулився до заборчика і завис ))) Машина тресеться, газує, а нікуди не їде. І потім ще раз так біля кущика. Також 2 рази визивав допомогу. Ну і зацепу немає на тому допі зовсім ((
Відповісти

Kalina фотографія Kalina 07 тра 2018

День добрый всем. Подскажите где можно скачать трассу Dolmen (Track 755) у чехов не могу скачать. Спасибо.
Відповісти

KKS фотографія KKS 07 тра 2018

Перегляд повідомленняKalina (07 травня 2018 - 16:41:41) писав:

День добрый всем. Подскажите где можно скачать трассу Dolmen (Track 755) у чехов не могу скачать. Спасибо.

http://rbr.onlinerac...dlid=1888225328
в dowlnlads в трасах - правильні лінки
Відповісти

Kalina фотографія Kalina 07 тра 2018

Перегляд повідомленняKKS (07 травня 2018 - 18:58:58) писав:

http://rbr.onlinerac...dlid=1888225328
в dowlnlads в трасах - правильні лінки

СПАСИБО !
Відповісти

Гость_Stradik_* 09 тра 2018

что-то странно все молчат, видимо Шашлыки :P
Відповісти

MEGASinK фотографія MEGASinK 09 тра 2018

видно переключають останній доп назад з дня на ніч))
Відповісти

MDV фотографія MDV 09 тра 2018

Ну и теперь главный вопрос: судя по результатам, ночь на последнем СУ была далеко не у всех?! Собственно если это так, то какой смысл вообще ставить в турнир такие условия если они не будут для всех одинаковыми???
Відповісти

Voma фотографія Voma 09 тра 2018

В мене є дуже просте рішення: Відмінити останню СД з етапу - тоді все стане на свої місця(хто і як реально їхав). Бо дуже дивні результати на нічній трасі у деяких пілотів - прям мають на своїх шоломах всевідяще око.
І прохання до організатора більше не робити нічних СД - бо налічіє такой СД дає можливість деяким пілотам ставати нечесними і тим самим в деяких випадках змінювати результати етапа, а можливо і чемпіоната. Іншими словами - всіх в рівні умови, при цьму, щоб не було можливості десь схитрить.
Відповісти

Гость_Stradik_* 09 тра 2018

Оправдываться не буду,но хотелось бы уточнить.
А где вы вообще ночь нашли? Утро там по всем параметрам и тяжелые осадки,дословно.
А то,что у всех трексетинги свои и далеко не идентичны- это как?
Я понятия не имел , что там ночь вообще,пока результаты не посмотрел после завершения.
У меня лично было пасмурно,ощущение тумана с видимостью около 100 метров,может и меньше.
Ехал тоже довольно аккуратно и не на ушах.
И покрытие было далеко от идеального.

Ну и всем Бобра.
Відповісти

MDV фотографія MDV 09 тра 2018

В этой ситуации сложно кого то обвинить в нечестности. Ведь как я понял никто не ехал с "фонарем" перед машиной. Тут именно странно что в этих условиях турнира у одних была ночь, а у других я так понял просто туман. Ну и естественно это оказало огромное влияние на результат. Лично я около минуты потерял из-за этого, у других я так понял потери сопоставимые. Это очень нехорошая ситуация.
Посмотрим что решит организатор.
Відповісти

lyhodey фотографія lyhodey 09 тра 2018

мене дуже порадував на цьому відрізку фпс! супер!
Зображення
Відповісти

Voma фотографія Voma 09 тра 2018

Перегляд повідомленняMDV (09 травня 2018 - 17:44:44) писав:

Тут именно странно что в этих условиях турнира у одних была ночь, а у других я так понял просто туман. Ну и естественно это оказало огромное влияние на результат. Это очень нехорошая ситуация.
Посмотрим что решит организатор.

Згоден на 100%
Відповісти