Перейти до вмісту

Новинки плагина


507 replies to this topic

#441
PopovVasyl

    Ветеран

  • Користувачі
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 1 063 Повідомлень:
  • МістоЗапоріжжя
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:Popov VASILIY
  • Граю в RBR з:2004

Перегляд повідомленняStradik (09 січня 2018 - 17:11:11) писав:

А потом пускает в Он-лайн без претензий с этими фичами? Это получается чисто текстуры становятся "ЯСНЫМИ и Солнечными", но покрытие дороги то не меняется?
Держака как не было так и нет?

Трексеттинг отвечает не за дорогу, а за атмосферу и небо, держак от него не появится, но есть разница, ехать ночной доп, или дневной))) а в онлайн пускает, по скольку этот файл с технической точки зрения геморойно проверять.

Перегляд повідомленняStradik (09 січня 2018 - 17:11:11) писав:

Не, ну это Ваще !
Это вот так у Некоторых Одарёных - износ резины за 4-8 су по 2% ??? Они тупо отключили поломки и износ?
Мда, видимо это больные амбиции.

Чит есть чит....например многие ездят с читом на прокладку блока цилиндров, чтобы она не прогорала...и считают что они не читерят))) но по сути, а какая разница между читом убирающим повреждение прокладки, и читом убирающим повреждение например рычага подвески, или радиатора....что с технической точки зрения, делается это одинаково, что с моральной точки зрения, это одинаковый чит....

#442
Ha3aP

    Ветеран

  • Wild West VRT
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 4 481 Повідомлень:
  • Граю в RBR з:2004
  • Автомобіль:Ford Fiesta R2
Антон, ти я бачу хочеш до друга свого? )) Той тож з хамства починав.

#443
KKS

    Ветеран

  • Wild West VRT
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 4 815 Повідомлень:
  • МістоКиїв
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:KOLOMIETS Kirill
  • Граю в RBR з:2004
  • Автомобіль:Skoda Fabia R5

Перегляд повідомленняPopovVasyl (09 січня 2018 - 17:41:41) писав:

Трексеттинг отвечает не за дорогу, а за атмосферу и небо, держак от него не появится, но есть разница, ехать ночной доп, или дневной))) а в онлайн пускает, по скольку этот файл с технической точки зрения геморойно проверять.

ніфіга не геморно і це вже давно існує на плагіні.
Таксамо реалізовано і з текстурами. Але з текстурами є трабла, бо якщо текстури в оригіналі були шириною як футбольне поле... то ти не проїдеш поки не зробиш їх великими й тяжкими як в оригіналі. В іншому випадку MD5 хеш буде не таким
Зображення

Єдина трабла в тому що по дефолту ці поля не активовані, і мало хто їх змінює
Evo IX MAFIA

#444
PopovVasyl

    Ветеран

  • Користувачі
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 1 063 Повідомлень:
  • МістоЗапоріжжя
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:Popov VASILIY
  • Граю в RBR з:2004

Перегляд повідомленняKKS (09 січня 2018 - 20:06:06) писав:

ніфіга не геморно і це вже давно існує на плагіні.
Таксамо реалізовано і з текстурами. Але з текстурами є трабла, бо якщо текстури в оригіналі були шириною як футбольне поле... то ти не проїдеш поки не зробиш їх великими й тяжкими як в оригіналі. В іншому випадку MD5 хеш буде не таким
Зображення

Єдина трабла в тому що по дефолту ці поля не активовані, і мало хто їх змінює

Умник, MD5 хеш Трексеттинга будет отличатся в зависимости от того какие трассы установленны/не установленны и в какой последовательности они устанавливались....т.е. совпадет он только у того, кто установил все трассы и в той последовательности как это сделал создатель файла для сравнения, условный Корал Вацлав...
И даже если предложить качать этот самый "правильный" трексеттинг, чтобы он был у всех одинаковым, то проблемы возникнут с трассами не прикрученными к плагину, трассами в разработке и т.д.
Так что, технически, простого, не ресурсоемкого решения, которое более менее всех устроит, нет.

#445
KKS

    Ветеран

  • Wild West VRT
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 4 815 Повідомлень:
  • МістоКиїв
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:KOLOMIETS Kirill
  • Граю в RBR з:2004
  • Автомобіль:Skoda Fabia R5
ухти.... а вода мокра?

цитуємий тобою пост має не одне речення доречі. Це так просто нотатка для розуміння.
Твій розумник.
Evo IX MAFIA

#446
KKS

    Ветеран

  • Wild West VRT
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 4 815 Повідомлень:
  • МістоКиїв
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:KOLOMIETS Kirill
  • Граю в RBR з:2004
  • Автомобіль:Skoda Fabia R5
А якшо "без пріколів" - то навіть з базовими поняттями програмування ясно як то зробить. Кожен блок має "шапку" формату [<trackID><time>_name] відповідний запис є в базі плагу, при заході в турнір і при необхідності перевірки плаг шукає потрібну шапку і потім зчитує змінні і їх значення до початку наступної шапки або кінця і перевіряє ці значення з тими що є в базі. У разі невідповідності видає повідомлення про помилку.

Якщо ти думаєш шо плагін цього невміє, тоді яким чином в шейкдауні можна вибрати час, і погоду? якщо це все "ресурсойомко" попарсить його на значення? Бо ніхера не ресурсойомко і воно вже 10 років як працює. Вищої математики знать тут нетреба. Це очевидно як.... сніг серед зими.
Evo IX MAFIA

#447
Ha3aP

    Ветеран

  • Wild West VRT
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 4 481 Повідомлень:
  • Граю в RBR з:2004
  • Автомобіль:Ford Fiesta R2
Снігу нема! Ми всє умрьом!

#448
Гость_Stradik_*

  • Гості

Перегляд повідомленняHa3aP (09 січня 2018 - 18:22:22) писав:

Антон, ти я бачу хочеш до друга свого? )) Той тож з хамства починав.


Это что, угроза? Не умничай! И будь проще!

Уже не первый раз говорю и повторюсь - НЕ ЛЕЗЬТЕ СО СВОИМИ КОММЕНТАМИ и ОТВЕТАМИ, когда ВАС лично ни о чем не спрашивают!
Это тоже можно просчитать Хамством! Тогда и тебя нужно к твоему другу, который тоже начинал с хамства!

#449
Гость_Stradik_*

  • Гості
новая трасса

№755 --Dolmen-- Italy-- Gravel-- 13.3 km

#450
Ha3aP

    Ветеран

  • Wild West VRT
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 4 481 Повідомлень:
  • Граю в RBR з:2004
  • Автомобіль:Ford Fiesta R2
Хамство, це коли в тебе землю забирають, а задати питання то називається діалог.

#451
Гость_Stradik_*

  • Гості

Перегляд повідомленняHa3aP (09 січня 2018 - 10:57:57) писав:

А тобі для чого?


Перегляд повідомленняStradik (09 січня 2018 - 17:11:11) писав:

А ты хочешь мне всё рассказать и показать?


Ну на твой вопрос, был такой же вопрос. :D

По сути, а тебе зачем знать зачем мне это? упомянутое тобой Хамство я тут не наблюдаю

#452
PopovVasyl

    Ветеран

  • Користувачі
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 1 063 Повідомлень:
  • МістоЗапоріжжя
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:Popov VASILIY
  • Граю в RBR з:2004

Перегляд повідомленняKKS (10 січня 2018 - 00:01:01) писав:

А якшо "без пріколів" - то навіть з базовими поняттями програмування ясно як то зробить. Кожен блок має "шапку" формату [<trackID><time>_name] відповідний запис є в базі плагу, при заході в турнір і при необхідності перевірки плаг шукає потрібну шапку і потім зчитує змінні і їх значення до початку наступної шапки або кінця і перевіряє ці значення з тими що є в базі. У разі невідповідності видає повідомлення про помилку.

Якщо ти думаєш шо плагін цього невміє, тоді яким чином в шейкдауні можна вибрати час, і погоду? якщо це все "ресурсойомко" попарсить його на значення? Бо ніхера не ресурсойомко і воно вже 10 років як працює. Вищої математики знать тут нетреба. Це очевидно як.... сніг серед зими.

Ты опять умничаешь. Человеку хотя бы с базовыми знаниями программирования, понятно что на клиентской стороне, это будет делатся немного по разному, в зависимости от системы и тебе это не даст сделать все, что есть на твоем компьютере, начиная от файрвола винды, и заканчивая всеми антифирусами и антишпионами которые у тебя установлены. Этот файл нужно каждый раз скачивать на сервер, и уже там открывать и сравнивать, а это увеличит трафик который он гоняет, раз так в 1000 (игра станет неиграбильной с мобильного интернета, если это не 3G), плюс нагрузку на него, по сравнению с нынешней, раз в 5-10.
Или как третий, идеальный вариант, вшивать этот файл и функцию в плагин, и перевыпускать плагин при какждом выходе или обновлении трассы, и на сегодняшний день у тебя была бы версия плагина миллион один....
Вот тебе все три варианта, 1 малореальный, 2 ресурскоемкий, 3 геморный.

#453
Ha3aP

    Ветеран

  • Wild West VRT
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 4 481 Повідомлень:
  • Граю в RBR з:2004
  • Автомобіль:Ford Fiesta R2
Бо ти занад-то став цікавитись чітами, тому я і цікавлюсь для чого то тобі. То ти виступаєш за чесність, запрошуєш повтори, а тут бац: питаєш як чіти працюють. От мені їх робота не цікава, бо я не планую чітерити, а твоя цікавість в цьому плані мене бентежить.

#454
KKS

    Ветеран

  • Wild West VRT
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 4 815 Повідомлень:
  • МістоКиїв
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:KOLOMIETS Kirill
  • Граю в RBR з:2004
  • Автомобіль:Skoda Fabia R5
херню якусь морозиш. Незалежно від того чи перевіряє плаг погоду чи ні - ВІН ПАРСИТЬ weather файл! Незалежно від того що ти будеш робить. При початку запуску конкретного допу через шейкдаун - плаг, на клієнтській ясна річ стороні, парсить погоду і в наступному діалоговому вікні її тобі пропонує вибрать. Відповідно знаючи які параметри погоди в конкретно цьому випадку. На сервері лежать параметри для порівняння. Їх і ганяє сервер. І це не дофіга даних, це всього лиш 1КБ. 1КБ - це ніщо. По кілобайту на доп в ралі яке з 12допів - це 12КБ екстра інфи при перевірці. Це взагалі НІЩО!
І ясень пень що вшивать параметри в сам плаг для стенд-елон версії ніхто не робив би, і Слава Богу... бо бліна не 94й рік зараз.
Та і пулять на сервер весь файл.. для чого? дурістіка кароче.

Резумуючи: перевірка погоди в РБР - є і вона працює.
Перевірка текстур в РБР - є і вона працює. Тільки для текстур це займає трошки більше часу на підрахунок MD5 суми, бо файли текстур тепер важать як три Windows98
Evo IX MAFIA

#455
PopovVasyl

    Ветеран

  • Користувачі
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 1 063 Повідомлень:
  • МістоЗапоріжжя
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:Popov VASILIY
  • Граю в RBR з:2004
Це ти дурню верзеш. Ні хто не ганяе ні в один, ні в інший бік файли, для цого і існують хеш суми, і порівнюють виключно хеш суми, 128 бітні числа, але для цього файли повині бути абсолютно ідентичні, так це працює наприклад с .lbs .trk та іншими файлами гри, плагін створює 128 бітну хеш сумму файлу .lbs, передає іі на сервер, і сервер на своїй стороні порівнює хеш сумму твого файла, з хеш суммой оригінального файла трасси.
Але для трексеттінгу, який може відрізнятися, цей метод не працює, і тобі для порівняння, замість 128 бітного числа, треба передавати реальні данні файлу траксеттінг, чим ти збільшиш обсяг трафіку який гоняется у десятки а скоріш за все у сотні разів, і порівнювати відповідно замість хеш сумм ти будеш реальні данні, які будуть в десятки або сотні разів більшими за хеш сумму, чим відповідно збільшиш навантаження на сервер плагіну не на декілька відсотків, а у багато разів....так що...як я і казав, перевіряти шо записано в трексетінгу кожного користувача, ти збільшиш навантаження на ледь живий сервер плагіну у сотні разів, збільшення чогось, будь чого у сотні разів у моему розумінні це ресурсоємно, і не треба розповідати про "не 94й рік зараз", я памятаю що зараз 2018й, і що Гугл оброблює по 50000 запитів на секунду, але це не привід раздувати полудохлу гру, до вселенських маштабів.
Так що, залишусь при своїй думці, зробити це можливо, але або геморно, або ресурсоємно, або і те і інше одночасно.
P.S. Із діскусії вийшов.

#456
KKS

    Ветеран

  • Wild West VRT
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 4 815 Повідомлень:
  • МістоКиїв
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:KOLOMIETS Kirill
  • Граю в RBR з:2004
  • Автомобіль:Skoda Fabia R5
так про "ганяти файли на сервер" це ти почав. Те шо ти розказав про lbs/trk я тобі пару постів вище розказував про rbz

і для порівняння погоди - да треба реальні дані посилать. Я про це також писав. Ти або не читаєш, або генериш рандомні відповіді додаючи колючих епітетів то вкінці то зпочатку. Да пересилать. і да це аж 12кілобайт!!! цілих 12кілобайт! Навіть в ранню еру dial-up модемів на херовій лінії було з'єднання 33кбіт/с і цей величезний обсяг даних в 12кілобайт - ця лінія передасть за 3секунди. Це багато? Да воно парсить цей файл буде довше ніж передасть модемом початку 90х, не кажучи вже про сьогодняшні швидкості.

ну і якщо хто не знав
Висновок: погода і текстури перевіряються плагіном на предмет оригінальності якщо така перевірка включена на конкретному допі. За умовчанням вона відключена, тому якщо хтось спробував чітерить і то в нього виходило - то то через те.
Evo IX MAFIA

#457
Гость_Stradik_*

  • Гості

Перегляд повідомленняHa3aP (10 січня 2018 - 10:25:25) писав:

Бо ти занад-то став цікавитись чітами, тому я і цікавлюсь для чого то тобі. То ти виступаєш за чесність, запрошуєш повтори, а тут бац: питаєш як чіти працюють. От мені їх робота не цікава, бо я не планую чітерити, а твоя цікавість в цьому плані мене бентежить.


А кто определяет лимит ДОСТАТОЧНО или НЕДОСТАТОЧНО? Ты что ли?
Я выступаю не за честность и повторы - а за справедливость.
Если прописано правилами - нельзя резать, то нех резать. И это касается всех (Буржуев и Местных)
А то съезжать от ответственности объясняя свою безграмотность в понимании регламента - как то уже банально.


И Ты не переживай за меня. Что я делаю, пишу и говорю - это моё личное дело. Отчитываться ни перед кем не собираюсь.
Лучше за собой приглядывайте.
и Интересно тебе это или нет - мне в принципе всё равно. Я не спрашивал, что для тебя интересно.
А то ощущение возникает, что вам там заняться нечем. И вы по сторонам мыкаетесь.

А знать хочу ,и чем больше, тем лучше - Я просто любопытен от природы, хочу понимать суть и принцип работы.
(и поговорки - меньше знаешь крепче спишь - не про меня)

#458
Гость_Stradik_*

  • Гості
Ну наконец-то !!!!!!!!!

13.01.2018:
New car:
Toyota Yaris WRC 2017

#459
Ha3aP

    Ветеран

  • Wild West VRT
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 4 481 Повідомлень:
  • Граю в RBR з:2004
  • Автомобіль:Ford Fiesta R2
New cars:
Citroen C3 WRC 2017
Audi quattro A1 GrpB

Updated car:
Fiat Abarth 500 R3T (jen model)

#460
Гость_Stradik_*

  • Гості
3.02.2018:
New track:
  • York I + II
25.01.2018:

Updated car model:
  • Porsche 911 SC RS GrpB - physics only






1 людей читають цю тему

0 користувачів, 1 гостей, 0 схованих користувачів