Перейти до вмісту

5-Rally Kharkiv


37 replies to this topic

#21
suXin

    Любитель

  • Користувачі
  • PіpPіp
  • 36 Повідомлень:
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:SUHINOV Aleksandr
  • Граю в RBR з:2011

Перегляд повідомленняsancho (25 серпня 2013 - 10:23:23) писав:

пишіть Коралу в приват - http://rbr.onlinerac...ewprofile&u=846

сообщил ему уже.

#22
AlexandrDrive

    Ветеран

  • Користувачі
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 1 254 Повідомлень:
  • МістоХарьков
  • Граю в RBR з:2004

Перегляд повідомленняSorokin (25 серпня 2013 - 10:03:03) писав:





на ровном месте пол машины расфигачил
кто нибудь объяснит?


Да там у них шиномонтажка с жестянщиками так бабулес отрабатывают, гвозди с камнями на дорогу бросают))) Харьков он такой: родной и непредсказуемый)))
В ралли каждый раз – словно в первый раз!!!
Сергей Вукович

#23
Ruslan

    Ветеран

  • Wild West VRT
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 494 Повідомлень:
  • МістоІвано-Франківськ
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:RUSLAN Tkachuk
  • Граю в RBR з:2007
Поки мене турнір також допікає: то тієї траси немає, то іншої... Коротше качаю, доставляю...
Wild West VRT driver
Ніколи не знаєш чиє життя перевернеться наступної миті, може чуже, може твоє...

#24
sashabeskrovnyi30

    Любитель

  • Користувачі
  • PіpPіp
  • 89 Повідомлень:
  • МістоДонецьк
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:BEZKROVNYI Aleksandr
  • Граю в RBR з:2007
  • Автомобіль:Hyundai i20 R5, Hyundai i20 R5
Дякую за турнір все дуже сподобалось .

#25
Гость_Kharrus_*

  • Гості
Намагався їхати без помилок тому, що треба набирати бали. Вишло повільненько, але сгодиться.
Хумаламакі ще не вивичив. ;) Подяка організаторам за етап, а М.Сорокина за боротьбу.
Як то кажуть "YCRTj Go, go, go!" Зображення

Зображення

#26
MEGASinK

    Ветеран

  • Megasport RT
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 4 395 Повідомлень:
  • МістоLviv
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:KOTYK Sergio
  • Граю в RBR з:2007

Перегляд повідомленняRuslan (25 серпня 2013 - 12:57:57) писав:

Поки мене турнір також допікає: то тієї траси немає, то іншої... Коротше качаю, доставляю...

перша гонка в житті,в якій я ще до старту знав список всіх трас. причому легально :D

#27
Ruslan

    Ветеран

  • Wild West VRT
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 494 Повідомлень:
  • МістоІвано-Франківськ
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:RUSLAN Tkachuk
  • Граю в RBR з:2007
Прибрався... На другому допі, який до речі почав подобатися, "розклав" ліву задню і передню підвіску. Машина почала погано керуватися, тому фротнальний удар об огорожу став логічним завершенням цього ралі... На жаль...
Wild West VRT driver
Ніколи не знаєш чиє життя перевернеться наступної миті, може чуже, може твоє...

#28
MEGASinK

    Ветеран

  • Megasport RT
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 4 395 Повідомлень:
  • МістоLviv
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:KOTYK Sergio
  • Граю в RBR з:2007
проїхав :ph34r: в Харкові є пальми? :huh:
гонка класна,але на моноприводі ті допи їхати важко .треба щось 4х4 і шоб турбіна була

#29
СаБор

    Професіонал

  • Користувачі
  • PіpPіpPіp
  • 146 Повідомлень:
  • МістоChernigiv
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:SACHENOK Boris
  • Граю в RBR з:2012
Мда...
"приспала" Humalamaki.
В конце с трамплина и в рекламные щиты....

На СУ2 заработал штраф - так и не понял за что? За то что остался без дверей (на втором баге). Вроде и брал правее, но видимо мало. Так долбануло на прямой, что аж закрутило...

#30
Sorokin

    Ветеран

  • Модератори
  • 487 Повідомлень:
  • МістоХарьков
  • Граю в RBR з:2010

Перегляд повідомленняMEGASinK (25 серпня 2013 - 21:48:48) писав:

проїхав :ph34r: в Харкові є пальми? :huh:

само собой у нас в Харькове есть пальмы http://kharkovskaya-...orka-batut.html :D
SOROKIN Nikita

Зображення


#31
Ha3aP

    Ветеран

  • Wild West VRT
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 4 481 Повідомлень:
  • Граю в RBR з:2004
  • Автомобіль:Ford Fiesta R2
Це ралі наглядно показало хто грає в рбр і хто його задрочує.
Враження залишились двоякі. З одної сторони все по новому, з другої - так їздити не можна! Деякі допи відверто не годяться у даній версії для гри. Стінка в деяких місцях ну зовсім не підходить, а в деяких взагалі мовчить... Валиш на 5ій і тут опа такі кочки що машину дивом вдалось зловити. Це відноситься як до тармаку так і до гравію. І ось про нього то і хочеться поговорити!

СвітЛамб має ну не реальні ями. В реалі на ралі може такі і вигризають, але там є фізика, є грунт який помякшує удар, який втримує машину... У нас же не пойми де і як (її навіть не видно) ловиш ямку і привєт :( Погнув ліву передню тягу, машину тяне вліво. Ну все б нічого, але ж тільки пройшов сервіс!!! Їхати вище третьої було ну просто не реально, як я втримав машину навіть не знаю всі ті 3 наступних допа! Але на останньому вже розсердився. Мене доганяли соперники і перший спліт проїхав спокійно, а далі плюнув на все і валив як тільки можна було на тій машині ))))

Та головне є результат - фініш, головна задача на самер кап :) І ще одне зрозумів! Хоч фієста і гарно їде, атмо все ж не моє ( В РБР-УА поїду на турбомоторі.

#32
MEGASinK

    Ветеран

  • Megasport RT
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 4 395 Повідомлень:
  • МістоLviv
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:KOTYK Sergio
  • Граю в RBR з:2007

Перегляд повідомленняHa3aP (26 серпня 2013 - 11:46:46) писав:

атмо все ж не моє

та сама фігня

Перегляд повідомленняHa3aP (26 серпня 2013 - 11:46:46) писав:

Деякі допи відверто не годяться у даній версії для гри

взагалі сируваті ті допи. шо Арагона з невидимими стінами;шо Форон з дебільною текстурою гір,яка мала "типу бути гарною" (я так зрозумів),а наспраді якась мутна ригля; шо не то Хумалямакі не то Світламб (я вже забув),де на фініші тупо впираєшся в стіну дерев; шо ЛохАрд,де моментами колеса провалюються в землю :facepalm:

#33
sancho

    Администратор

  • Адміністратори
  • 6 257 Повідомлень:
  • МістоІвано-Франківськ
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:PIDLUSKY Oleksandr
  • Нік на плагіні rallysimfans.hu:PIDLUSKY Oleksandr
  • Граю в RBR з:2007
  • Автомобіль:Ford Fiesta Rally4
балувані стали дуже))))

Зображення


#34
megadrive

    Любитель

  • Користувачі
  • PіpPіp
  • 56 Повідомлень:
  • Граю в RBR з:2004
На подбор трасс не жалуюсь, но с откровенными багами трассы лучше не ставить. На арагоне всю гонку испортил :(

#35
ivanova

    Любитель

  • Користувачі
  • PіpPіp
  • 28 Повідомлень:
  • Граю в RBR з:2004
Пожалуйста реквест dns on ss4

#36
VOROBIOV

    Ветеран

  • Користувачі
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 613 Повідомлень:
  • Граю в RBR з:2012

Перегляд повідомленняmegadrive (26 серпня 2013 - 12:50:50) писав:

На подбор трасс не жалуюсь, но с откровенными багами трассы лучше не ставить. На арагоне всю гонку испортил :(

абсолютно поддерживаю..... после Арагоны еле добрался до сервис-зоны, причем даже не хватило времени сделать ремонт основным узлам.......ну а потом как не пытался дотянуть до финиша, в третей секции Хумаламяки ушел на таран дерева, потому как руль зараза еще после арагоны влево не хотел вертеться.... в принципе ралли получилось интересным,но результата снова нет :(
Зображення

#37
PopovVasyl

    Ветеран

  • Користувачі
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 1 063 Повідомлень:
  • МістоЗапоріжжя
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:Popov VASILIY
  • Граю в RBR з:2004
Вернулся почти восстановившись после травмы, турнир очень понравился, все примерно в равных условиях, все показывали умение ездить, а не знание трасс.
Сел, настроился, откалибровал руль, кам хак, что бы размяться и все проверить, какой то из открытых турниров прокатился…все, к бою готов….и на тебе, не хватает такой то трассы :-Е, и так 3 раза подряд…
1 доп..эххх, какая у них школа, такие и все остальные трассы…кидает на ровном месте без предупреждений…при том, что ни где не вылетел, на финише имею разорванные крылья, и видимо какие то повреждения подвески. 2 доп..я смотрю многие на него жалуются, что там где то есть невидимые стены, но я на них слава богу не попал, невидимые стены надеюсь уберут, и это будет действительно классный асфальтовый доп, по крайней мере мне именно такой асфальт очень нравится, ехал его по моему 3 раз в жизни, чисто по стенограмме, результатом доволен. 3й СУ, он коротенький, медленный, старался держатся подальше от зрителей на внутреннем радиусе (есть у этого допа глюк в каких то из шпилек, чуть чуть ее режешь, там до зрителя пол метра минимум, а выдает красный экран и выставляет). 4й…глаза видят привычную францию, уши слышат очень странную для франции стенограмму… по асфальтовой части…не хватало одного прикольного допа из новых, там где тоже горный асфальт, и слава богу что не было SWISS, на нем бы гарантированно убился бы.
Сервис, сколько смог поменял подвеску, думал на здоровой подвеске покатаюсь гравий…и на тебе, опять первым стоит недо спец участок, на котором подвеску все равно кончишь, пару раз на этих ямах, у меня было впечатление, что у меня заднюю подвеску просто оторвало, причем с мясом, и приземлятся сейчас буду на днище… 6 доп похоронил все надежды на финиш в хороших очках, стащило в кювет, а они там какие то плохо выезжаемые, пришлось воспользоваться хелпом, ну и после вылета, пока проверил что все нормально, начал чуть по спокойней, проиграл на допе секунд 45-50…перед последними двумя допами, оценив расстановку сил в классе понял, что без хелпов и сходов у меня и у соперников, мое место останется неизменным, и спокойно доехал до финиша в среднем темпе, по результатм понял что и остальные не сильно торопились…Очень понравилась борьба, на большинстве СУ в 1сек с км было 2-3 пилота как впереди так и сзади, в отличии от старых допов, на которых я временами начинаю себя чувствовать каким то неполноценным…
Оргам спасибо за гонку, по больше бы таких…
P.S. Жалко что и эти допы, некоторые скоро так захотлапят, что весь смысл гонятся пропадет…

#38
mafia2226

    Ветеран

  • Користувачі
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 506 Повідомлень:
  • МістоОвруч
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:KEVLYUK Sasha
  • Граю в RBR з:2010
  • Автомобіль:Citroen DS3 WRC
Ну что сказать? Зображення Свершилось!! Зображення
Предчувствие перед гонкой было не очень... Много чего давит на психику в последнее время, да и бежать из дому было надо...
Но очень хотелось выступить хорошо, поэтому старался ехать максимально сконцентрировано. На асфальте прогнозировано уступал. С гравием дела обстояли куда лучше, ведь покрытия мне больше по душе... Почти вся гонка прошла в борьбе с сокомандниками, ну а последние допы в схватке с Солдаковым, за вторую позицию абсолюта... В итоге привёз его Форду WRC 06 - 4с..
Сказать что я доволен гонкой это по сути ничего не сказать... 2 место абсолюта и 1 в классе.. Первый подиум в общем зачёте, да ещё и на авто Н4.. Первая победа в классе, за всю мою недолгую карьеру....
Однако, ралли на абсолютно новых трассах - это нечто!!)))) Спасибо огромное Коралу за дополнения, организаторам за такую шикaрную гонку ну и соперникам за интересную борьбу ;)





1 людей читають цю тему

0 користувачів, 1 гостей, 0 схованих користувачів