Перейти к содержимому

Правила

Шановні учасники та відвідувачі форуму!

Адміністрація форуму прагне захистити форум від всіх небажаних повідомлень. Проте перевіряти всі повідомлення просто не представляється можливим. Всі повідомлення відображають точку зору їх авторів, і власники форуму не несуть відповідальності за зміст будь-якого повідомлення.

1. Реєструючись на форумі, ви підтверджуєте свою згоду з даними правилами і зобов'язуєтесь не порушувати їх. Ми рекомендуємо всім ознайомитися з даними правилами до завершення реєстрації.

2. Кожен учасник при реєстрації може вибрати собі будь-яке ім'я, яке не суперечить даним правилам. Категорично заборонено використання чужого імені, в тому числі свідома заміна символів з метою досягнення подібності з іншим ім'ям.

3. Кожен аккаунт є свого роду паспортом його автора, саме тому категорично заборонено паралельне використання на форумі двох і більше акаунтів, що належать одній особі. Учасник, чий аккаунт був заблокований на будь-який термін, не має права повторної реєстрації під яким іншим ім'ям.

4. Кожен учасник форуму має право використовувати всі доступні йому функції форуму у відповідності з даними правилами. Всі учасники форуму мають рівні права. Категорично заборонено дискримінацію за віковою, національною та іншими ознаками, що належать до особистості учасника.

5. Офіційними мовами спілкування на форумі є грамотні українська і російська мови. Кожен учасник повинен використовувати ці мови при написанні повідомлення, окрім спеціального розділу для міжнародних відвідувачів.

6. На форумі не рекомендується зловживати використанням нецензурних та інших грубих, образливих слів і виразів, і категорично заборонено їх використання з метою образи як учасників форуму, так і сторонніх осіб. При цьому заміна, перестановка та інші операції з символами не є пом'якшуючими обставинами.

7. Категорично заборонено 'перехід на особистості ". Можна в як завгодно жорсткій формі (відповідно до пункту 6) критикувати думку або висловлювання будь-якого учасника або сторонньої особи, але при цьому категорично заборонено обговорення її поведінки, освітнього рівня, рис характеру тощо.

8. На форумі заборонено розпалювання будь-яких міжособистісних конфліктів, або ж конфліктів, в основі яких лежать особисті відносини двох або більше учасників. Всі особисті питання варто вирішувати тільки в приватній бесіді, або ж за межами форуму. Категорично заборонено поширення свідомо помилкової, неперевіреної і непідтвердженою інформацією про інших учасників форуму та сторонніх осіб з метою, що носить недоброзичливий характер.

9. Забороняється опублікування тем і повідомлень, що носять агітаційних характер. Сюди відносяться пряма реклама, націоналістичні гасла, прояв національної, расової, релігійної та іншої нетерпимості, заклики до дій і використання символіки, заборонених законодавством будь-якої країни світу або мають явну схожість з ними тощо.

10. Учасникам форуму не рекомендується дублювання повідомлень у різних темах і розділах форуму. Флуд і флейм заборонені на форумі, окрім відповідного розділу, оффтоп допускається лише в помірних кількостях.

11. Адміністрація форуму залишає за собою право редагувати, видаляти, переміщати будь-які теми або повідомлення згідно з правилами форуму. Модератори форуму в своїх діях зобов'язані виявляти об'єктивне ставлення до розглянутого повідомленням і до його автора. Керівництво особистими поглядами та вподобаннями неприпустимо і може служити підставою для винесення попередження модератору.

12. Адміністрація форуму має право вжити проти порушників правил форуму заходи у вигляді попередження, тимчасового або довічного блокування акаунта.

Пам'ятайте, що незнання чи нерозуміння правил не звільняє учасників від відповідальності за свої дії.