Перейти к содержимому

10 - Aleksandrov rally

Сообщений в теме: 32

sancho

Администратор

• Адміністратори
  • 5 913 сообщений
  • МістоІвано-Франківськ
  • Нік на плагіні:PIDLUSKY Oleksandr
  • Граю в RBR з:2007
  • Автомобіль:Citroen DS3 R3-MAX
Офіційні результати Александров ралі - https://drive.google...HvZ-F2ZpUD-BXlZ

Изображение

MEGASinK

Ветеран

• Megasport RT
  • PipPipPipPipPip
  • 4 390 сообщений
  • МістоLviv
  • Нік на плагіні:KOTYK Sergio
:o :o :o :o :beer: :beer: B)

KKS

Ветеран

• Wild West VRT
  • PipPipPipPipPip
  • 4 378 сообщений
  • МістоКиїв
  • Нік на плагіні:KOLOMIETS Kirill
  • Граю в RBR з:2004
  • Автомобіль:Skoda Fabia R5
5й, 6й смайл ти оце зря в п'ятницю )))
Evo IX MAFIA

MEGASinK

Ветеран

• Megasport RT
  • PipPipPipPipPip
  • 4 390 сообщений
  • МістоLviv
нармальна
Скрытый текст

Ha3aP

Ветеран

• Wild West VRT
  • PipPipPipPipPip
  • 4 006 сообщений
От скотиняка ти така. Хлопці йому чемп виграли, а пиво він сам жре! Га, шо за тренєра пішли ???

MEGASinK

Ветеран

• Megasport RT
  • PipPipPipPipPip
  • 4 390 сообщений
  • МістоLviv
хлопці не купили мені, то мусів сам собі купити

Voma

Ветеран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 374 сообщений
  • Граю в RBR з:2008
Зображення

Начну із самого початку: чемпіонат 2017-2018 їхати не збирався, але подивився на склад команд, і зрозумів, яку команду можна одразу висувати на звання чемпіона - це FAMILY RACING RALLY TEAM. Керівництво цієї команди дуже грамотно розташувало своїх пілотів в класах: у Іванова конурентів практично небуло, також не було конкурентів і у Романенко(я ще не був зареєстрований), Помощіков завжди прикриє тил. В класах WRC і WRC2 конкуренція набагато вище, тож там напряг. Але (я так думаю), що виграш пілотів команди FAMILY RACING RALLY TEAM в класах WRC3 і Junior WRC давав би цій команді практично за кожний етап в свій залік 40 очок. Тож вирішив внести своєю присутністю в чемпіонаті хоть деякий баланс сил. Але все одно пілоти FAMILY RACING RALLY TEAM - молодці, сражались в ралі достойно. Тож вітаю команду FAMILY RACING RALLY TEAM із 2 місцем в чемпіонаті.

Порадовала команда Wild West Virtual Rally Team - їм трохи не хватило очок, щоб зійти на 3 сходинку п'ядесталу(але все попереду). Коломієць Кирило, просто Асс у своєму класі, з MARZOA Juan тягатися важко - досвідчений пілот, фахівец, особливо на асфальті. Вітаю Саню Підлуцького з 2 сходинкою у класі WRC3, і як організатора, дякую за чудове керівництво чемпіонатом, практично на всіх етапах була напруга.

Ну і тепер MEGASPORT Rally Team: хоть і керівник команди, Котик Серджіо і не ставив задачу вигравати чемпіонат, а просто проїхатись в задоволення, тож пілоти трохи перевиконали план і здобули перемогу в чемпіонаті, третій рік поспіль. Пашу Ліхача особисто вважаю самим швидким пілотом, так як практично почав пілотувати тільки з 5 етапу(були технічні проблеми). Але це не завадило йому піднятися на 2 сходинку п'ядестала в абсолюті і в класі WRC. Івана Гонцова вітаю з 3 місцем в класі WRC3, неодноразово здобував очки для команді(і їх немало), це пілот, на якого можна завжди покластися і він не підведе. Також дякую Івану за скіни, які він малює для команди, та командне фото автівок на обкладинці - це робота Івана. Не омину і Стояна Владіслава, хоть він і не часто стартував, але без його очок за 2 етап - можливо наша команда не здобула б перемогу, також молодец. За себе напишу коротко - зроблю все можливе для перемоги команди. За саму боротьбу у групі: пресував мене Романенко на кожному етапі, не відставав від нього Помощіков. Також дякую за боротьбу Лебедю Назару і Ковалю Володимиру. В другій половині чемпіонату в запеклу боротьбу підкючився і Віктор Рудаков.
Всім дякую за ралі!

І саме головне:
MEGASPORT Rally Team - CHAMPION

MEGASinK

Ветеран

• Megasport RT
  • PipPipPipPipPip
  • 4 390 сообщений
  • МістоLviv

Просмотр сообщенияVoma (20 Июнь 2018 - 07:04:04) писал:

Ну і тепер MEGASPORT Rally Team: хоть і керівник команди, Котик Серджіо і не ставив задачу вигравати чемпіонат, а просто проїхатись в задоволення, тож пілоти трохи перевиконали план і здобули перемогу в чемпіонаті, третій рік поспіль

та, да. Серджіо той шо Котик трохи розслабився в цьому сезоні, а Мегаспорт не збирався розслаблятись і чисто випадково напіхав всім виграв першість :D це дуже солодка, приємна несподіванка, за що я вдячний своїй команді!

окрема подяка незмінному капітану зорельота, під назвую РБР-УА Чемпіонат - Сані Підлуському!

я дуже вболівав за Вайлд Вест. хотілось шоб пацани затащили топ-3 командного в міжнародному заліку. шкода що не вдалось. але нічого! хвіст пістолетом!

п.с. Саньчик (ака Вома), поправ картинку в своєму повідомленні

Voma

Ветеран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 374 сообщений
видалив

KKS

Ветеран

• Wild West VRT
  • PipPipPipPipPip
  • 4 378 сообщений
  • МістоКиїв
  • Нік на плагіні:KOLOMIETS Kirill
  • Автомобіль:Skoda Fabia R5

Просмотр сообщенияVoma (20 Июнь 2018 - 07:04:04) писал:

Коломієц Кірілл

оце було як серпом по яйцям :/ , але дякую за комент :)
PS схоже ненависна автоматична транслітерація піде в хід (
Evo IX MAFIA

Voma

Ветеран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 374 сообщений

MEGASinK (20 Июнь 2018 - 11:07:07) писав:

Саньчик (ака Вома), поправ картинку в своєму повідомленні

Виправив, зменшив розмір картинки...

KKS (20 Июнь 2018 - 14:56:56) писав:

Вибачаюсь, виправив...
https://kak-pravilno...l-yak-pravilno/

MEGASinK

Ветеран

• Megasport RT
  • PipPipPipPipPip
  • 4 390 сообщений
  • МістоLviv

Просмотр сообщенияKKS (20 Июнь 2018 - 14:56:56) писал:

а хто тобі казав,шо це про тебееее....аааа блін тут так вже не проканає)))

KARKACH

Любитель

• Користувачі
  • PipPip
  • 73 сообщений
  • МістоРоссия, Краснодар
Друзья ! Поздравляю всех с завершением Чемпионата 17-18 ! Всё было на высоте ! Большая благодарность за это Организатору турнира !

О себе... К сожалению из-за обилия рабочих командировок я не смог полноценно участвовать в этом сезоне, о чем сожалею. Но уверен , что в будущих Чемпионатах мы обязательно "встретимся" и ещё много-много раз погоняемся :) !

Я поздравляю Победителя и всех призеров Чемпионата Украины с полученными Достижениями ! А самому Чемпионату - дальнейшего прогрессивного развития !!!

Ещё раз спасибо ! И до "встречи" !!!

Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 members, 1 guests, 0 anonymous users