Перейти до вмісту

6 - Yalta rally


28 replies to this topic

#1
sancho

    Администратор

  • Адміністратори
  • 6 257 Повідомлень:
  • МістоІвано-Франківськ
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:PIDLUSKY Oleksandr
  • Нік на плагіні rallysimfans.hu:PIDLUSKY Oleksandr
  • Граю в RBR з:2007
  • Автомобіль:Ford Fiesta Rally4

Зображення

ЕТАП / EVENT

ПАРОЛЬ / PASSWORD - R6

MАРШТРУТНИЙ ЛИСТ / ITINERARY

СПИСОК ДОПУЩЕНИХ / ENTRY LIST

fix SS1 - https://drive.google...ew-KkZiJxeLYeG6


Зображення


#2
Fokin

    Любитель

  • Користувачі
  • PіpPіp
  • 12 Повідомлень:
  • МістоDnepr
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:FOKIN Alexey
  • Граю в RBR з:2013
Всем привет, такая проблема, захожу в этап нажимаю стартовать, и при загрузке 1го су выкидывает из игры. Это у меня проблемы или с этапом что не так ? Просто смотрю на сайте что уже 4 человека как бы зашли в турнир и никто не стартовал.

#3
trdtwincam16

    Любитель

  • Користувачі
  • PіpPіp
  • 13 Повідомлень:
  • МістоLas Palmas
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:BENITEZ Echedei
  • Граю в RBR з:2013
hi the same problem. i think combination time is wrong in the first stage

#4
sancho

    Администратор

  • Адміністратори
  • 6 257 Повідомлень:
  • МістоІвано-Франківськ
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:PIDLUSKY Oleksandr
  • Нік на плагіні rallysimfans.hu:PIDLUSKY Oleksandr
  • Граю в RBR з:2007
  • Автомобіль:Ford Fiesta Rally4
fix SS1 - https://drive.google...ew-KkZiJxeLYeG6

Зображення


#5
Fokin

    Любитель

  • Користувачі
  • PіpPіp
  • 12 Повідомлень:
  • МістоDnepr
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:FOKIN Alexey
  • Граю в RBR з:2013
Прошу реквест Did not start ss2.

p/s Там никакого фикса не нужно ?

#6
IVANOVsergey

    Любитель

  • Користувачі
  • PіpPіp
  • 32 Повідомлень:
  • МістоMoscow
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:IVANOV Sergey
  • Граю в RBR з:2005
Одобрите пожалуйста реквест, Did not start to SS 2. Ситуация аналогична 1му допу.

фикс на 2й доп https://drive.google...MstKlPnLjC/view

#7
Гость_Stradik_*

  • Гості
что намудрили в этот раз :D

#8
Гость_Stradik_*

  • Гості
Ох и тяжко идёт процесс..... Ялта как всегда, сложная и местами непредсказуемая.....своеОбразное Монте-Карло )))

#9
Voma

    Ветеран

  • Користувачі
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 374 Повідомлень:
  • Граю в RBR з:2008
Антон, як завжди - сапожник без сапог! Скільки пам'ятаю(відколи ще за ялту їздив) - ну завжди чогось цей етап(домашній) був дуже важкий для команди, точніше невдалий...
А іспанці - жгуть :snoozer_10:, я в шоці... молодці!!!

#10
Ha3aP

    Ветеран

  • Wild West VRT
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 4 481 Повідомлень:
  • Граю в RBR з:2004
  • Автомобіль:Ford Fiesta R2
Дууууже важке і дууууже класне ралі! Якимось не ясним чином зачепив глядачів на СД1, а далі їхалось просто супер. Багато часу злив на Ай-Петрі, але Кримські допи не їздив вже дуууже давно ((

#11
KKS

    Ветеран

  • Wild West VRT
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 4 815 Повідомлень:
  • МістоКиїв
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:KOLOMIETS Kirill
  • Граю в RBR з:2004
  • Автомобіль:Skoda Fabia R5
Новий тармаковий сетап для мене, дякуючи суперникам за шарінг, стало значно краще виходити з поворотів, плюс паверслайд почав бути контрольованим як кермом так і газом, але на високих швидкостях сильно андерстірний вийшов. І поки я це зрозумів пройшло трошки часу. Дуже обережно їхав першу секцію через це і через мокрий асфальт. На Плато1 вирішив трошки різанути і машину підкинуло в повітря і викинуло в стінку. Благо відбувся лиш значними пощкодженнями і +5секами до часу. На сервісі все полашодити невдалось.
Друга секція була взагалі прекрасна, я відчув гріп, трошки навіть навалював. Були звичайно дзвіночки на Ай-Петрі але обійшлось. По відчуттям було афігенно, а по часу - повне дно(. На Плато2 знов почав валить трошки забувши про андерстір і приклався в рельсу на 140+ чудом відловив розколбас і поїхав далі. В середині на довгій прямій там де 400ка посередині спробував в першому П5 піти повним газом, вийшло! Навіть трохи з запасом, далі П6 до якого не сильно набрав швидкості в порівнянні з попереднім поворотом і також думав пройти повним газом... 6ка ж. і андерстірить мене в дерев'яну огорожу і я останній стовпчик чіпляю, трохи по дотичній... і я живий і навіть не сильно по швидкості втратив. Ну й завршив я Плато2 тим шо влупашився в стінку кілометром пізніше. Незвична поведінка машини, треба крутити далі, але 1й день вийшов не сильно провальним. 3тє місце в класі, і 1ше серед землян :D
Evo IX MAFIA

#12
KKS

    Ветеран

  • Wild West VRT
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 4 815 Повідомлень:
  • МістоКиїв
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:KOLOMIETS Kirill
  • Граю в RBR з:2004
  • Автомобіль:Skoda Fabia R5

Перегляд повідомленняsancho (08 березня 2018 - 22:32:32) писав:


З цими фіксами повний піпец...
і дві ідентичні проблеми... ну як так можна то???

\track-810_O_textures.rbz\track-810_M_textures\dry\

виходить треки навіть не тестились на O текстурах, а зліпилось шо було і в реліз. Жестя.
Василій, може б ти пофіксив це щоб не у всіх була помилка, а тільки вже в старих пердунів які вже поставили трасу.
Evo IX MAFIA

#13
Гость_Stradik_*

  • Гості

Перегляд повідомленняVoma (10 березня 2018 - 22:19:19) писав:

Антон, як завжди - сапожник без сапог! Скільки пам'ятаю(відколи ще за ялту їздив) - ну завжди чогось цей етап(домашній) був дуже важкий для команди, точніше невдалий...
А іспанці - жгуть :snoozer_10:, я в шоці... молодці!!!


это точно. Сапожник без сапог. Асфальт очень редкий в моей практике, из-за 90% турниров гравийно-снежных.
А раньше асфальт был любимым, в самом начале еще на Ксарах и Лада ТМС1600.
Ну да ладно. Не всегда же празднику продолжаться )))

Относительно испанцев - асфальт это их вотчина )) они там живут )) кольцо и т.п.

#14
Ha3aP

    Ветеран

  • Wild West VRT
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 4 481 Повідомлень:
  • Граю в RBR з:2004
  • Автомобіль:Ford Fiesta R2
Фінішував. Ралі просто чудове. Дякую!

#15
Гость_Stradik_*

  • Гості
Первый день прошёл печально. +15 минут БОНУСА прилетело.

#16
MDV

    Професіонал

  • Користувачі
  • PіpPіpPіp
  • 163 Повідомлень:
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:MALYSHEV Denis
  • Граю в RBR з:2010
Проехал в свою силу. На большее на асфальте было сложно рассчитывать. Всем спасибо.

#17
Voma

    Ветеран

  • Користувачі
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 374 Повідомлень:
  • Граю в RBR з:2008
Rally Yalta 2017-2018
VOLKOVICH Alexander
Зображення

Ралі Ялта, як завжди склався для мене не дуже вдало, але краще не бувало :) - тільки 2 місця.
В перший день на 6сд врізався в огорожу і авто закульгало. На Joux Pane 7сд - трохи не став фатальним, понесло на дерева, але недонесло. Так і доїзжав перший день на понівечиній машині.
А ось другий день ралі почався зовсім невдало(ще в неділю захворів), а в понеділок вже по повній: температура, кащель, недомагання. Сьогодні хрєново було так - зовсім на роботу не пішов. То ж про перемогу не йшлося зовсім. Просто доїхати до фінішу, згодний був і на 3 місце. Післі першої секції другого дня замаячила надія вдержати 2 позицію в класі. Так і сталося, але багато втратив часу. Но головне - результат! Дякую організатору за турнір, і суперникам за боротьбу!

#18
Гость_Stradik_*

  • Гості
А я второй день решил поэкспериментировать с покрышкой (выбрал сухую - слики на первую секцию) и с тросиком газа (положил кирпич на педаль)
Первую секцию методом "прокачивания газа" проехал без особых потерь, разве что на первом су, немного искал точки торможения, так как не был уверен, что машина может вообще оттормаживаться на сликах, поэтому немного уступил соперникам по классу. Ну а со второго су старался не давать возможности расслабиться Паше и Сане. Но видимо от эйфории , что всё так чудно идёт, на второй секции предпоследний су, ОслЫ-Стручковые, на старте кк ломанулся, как на 500, что забыл о том, что через 300 метров правый два на гравий и ОПАЧА, тормоза не справились и я лечу в ограду с камнями, где машине и приснился окончательный Абзац. Печаль бяда. Жаль конечно, но что поделать. Сам виноват. Перебор.
Ялта (домашний этап) как ни странно, очень редко бывает положительной для команды. Это видимо ирония судьбы. :P

Всем Спасибо за гонку и организатору за проделанный труд. Всем Мира и БоБра :D

Пы.сы. Поздравляю победителей с отличным результатом !

#19
Voma

    Ветеран

  • Користувачі
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 374 Повідомлень:
  • Граю в RBR з:2008
Напевно Ялта Ралі - сама непредсказуєма гонка...

#20
trdtwincam16

    Любитель

  • Користувачі
  • PіpPіp
  • 13 Повідомлень:
  • МістоLas Palmas
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:BENITEZ Echedei
  • Граю в RBR з:2013
Was a good rallye for me. First day good fight with WRC finished 3rd in general and second day my logical position was 4th, but crashed LYKHACH PASHA up to me to the 3rd place.
Tarmac rally are very important for me because gravel and snow are hard for me
Зображення





1 людей читають цю тему

0 користувачів, 1 гостей, 0 схованих користувачів