Перейти до вмісту

4 - Rally Zymovi Vershyny


30 replies to this topic

#21
sancho

    Администратор

  • Адміністратори
  • 6 257 Повідомлень:
  • МістоІвано-Франківськ
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:PIDLUSKY Oleksandr
  • Нік на плагіні rallysimfans.hu:PIDLUSKY Oleksandr
  • Граю в RBR з:2007
  • Автомобіль:Ford Fiesta Rally4
взагалі не розумію, навіщо люди забивають базу даних плагіна тестовими турнірами... ставиш галочку і він видаляється... на то він і тестовий...

Зображення


#22
Романенко

    Ветеран

  • Користувачі
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 274 Повідомлень:
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:ROMANENKO Aleksandr
  • Граю в RBR з:2014
Для меня этап начался очень плохо... Набрал неплохой темп, но на старте СУ4 вместо картинки появился черный экран :shok: В итоге, пришлось закрыть программу, но плагин уже засчитал старт СУ... Придется доезжать этап по супер-ралли. Жаль, ведь на этом этапе мог побороться за победу...

#23
Гость_Stradik_*

  • Гості
Ну второй день был окончен,финиш есть.
И вновь меня удивляет кагорта пилотов,которые чудным образом режут как умеют))
Не могу понять логику выиграть срезкой несколько секунд и в случае проверки схлопотать минимум 20 секунд пенальти.
Ну да пусть.
Для меня день прошел в целом нормально,без сильных поломок и сильных косяков.
Но не идеально,как хотелось бы.
Доволен этапом в общем.
Неплохая реабилитация после провала на прошлом этапе.
Жду всех на финише.

Удачи всем!

Спасибо за гонку.

#24
MDV

    Професіонал

  • Користувачі
  • PіpPіpPіp
  • 163 Повідомлень:
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:MALYSHEV Denis
  • Граю в RBR з:2010
Проехал 2-й день в осторожном режиме ибо впереди никого не догнать, да и сзади никто особо не подпирает. Сложилось впечатление, что Пейн де колле некоторые пилоты едут насквозь либо я просто тошнил. Ну да ладно, организатор если что разберется.

#25
Voma

    Ветеран

  • Користувачі
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 374 Повідомлень:
  • Граю в RBR з:2008
driver: VOLKOVICH Alexander
RBR-UA 2017-18 - 4 - RALLY ZYMOVI VERSHYNY
Зображення

Перший день проїхав непогано, але на обох MLYNKY_SNOW трохи збавив темп, траса небеспечна. І закінчив перший день з відривом від суперників трохи меньше 50 секунд.
Другий день видався спокійнішим в темпі їзди, та й час в запасі був. Тож почав заїзд середьнім темпом. Самою невдалою СД була SIKAKAMA 15СД : двічі застряв в сугробі з розворотами. Але ж самою небеспечною СД були "Pian del Colle Snow" - доволі цікава траса: візьмешь трохи більше в один бік - получиш зрізку(багато дліних ізгибів), візімеш трохи в другий бік - є велика ймовірність врізатись в огорожу. Тож їхав цю СД, як черепаха... Ну і останню 16 СД їхав зовсім спокійно - ризикувати не було сенсу.
Дякую Організаторам за чудовий етап!

#26
KKS

    Ветеран

  • Wild West VRT
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 4 815 Повідомлень:
  • МістоКиїв
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:KOLOMIETS Kirill
  • Граю в RBR з:2004
  • Автомобіль:Skoda Fabia R5
Тяжкий другий день. На першому ж допі підігнув підвіску об сугроб і надиво стало їхатись простіше. Закиди в повороти і контроль ковзання - приємно було. Великих помилок наче небуло, але купа всього помелочі, там десь сугроба торкнувся, там десь з швидкістю перебрав і бочиной обперся на нього, інокли й в сугроб залітало але норм.
Дуже сподобався Верецький2. Разюча відмінність від першого проїзду. Таке враження що післяобід вийшло сонце і дорога підтанула, гріп зменшився, а опір коченню збільшився. Така собі кашка вийшла зверху, але це ще півпіди. На цьому ж допі в мене в повороті відмикається руль і починає сам по собі калібруватись. Ну це бувало і раніше але не дуже часто. Дякувати язміг швидко встати з стула і добігти до кнопки ESC, бо руль ж відімкнутий. Пожмакав педаль тормозу - знов калібрується. Часто нажимаєш - часто калібрується. Я вже думав тут мені й гайки. Я вже й дмухав в ті педалі і стукав і перевертав - нічого не допомагало. Хвилин до десяти возився з ними. І потім наче стабілізувалось. Але потім їдеш постійно настрьомі, от-от чекаєш западлянки від руля. Неприємне відчуття.
А ще коли руль починав калібруватись він видавав такий звук "дир-дир". На Воловці біля трампліну якесь інше покриття і воно штатно віддавало такий звук і вібрацію на кермо при проїзді. І ти їдеш, чуєш і відчуваєш цей звук - висажуєшся і думаєш "ну тільки не це". Але добре шо це був штатний звук.
Хух... не так ралі було в 2й день як виживання :)

Тепер 6тигранник в руки і крутити/чистити педалі

PS Дякую Сашку за ралі. З Верецьким це взагалі клас!
Evo IX MAFIA

#27
KKS

    Ветеран

  • Wild West VRT
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 4 815 Повідомлень:
  • МістоКиїв
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:KOLOMIETS Kirill
  • Граю в RBR з:2004
  • Автомобіль:Skoda Fabia R5
боротьба в абсолюті суперова, особливо розв'язочка
Evo IX MAFIA

#28
lyhodey

    Ветеран

  • Wild West VRT
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 1 593 Повідомлень:
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:LYKHACH Pasha
  • Граю в RBR з:2004
  • Автомобіль:Citroen DS3 WRC
0:4 KOTYK Sergio © коротка характеристика мого чергового етапу і сезону вцілому.


#29
MEGASinK

    Ветеран

  • Megasport RT
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 4 395 Повідомлень:
  • МістоLviv
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:KOTYK Sergio
  • Граю в RBR з:2007
давай некст левел


#30
KARKACH

    Любитель

  • Користувачі
  • PіpPіp
  • 79 Повідомлень:
  • МістоРоссия, Краснодар
  • Граю в RBR з:2004
Всем привет ! Мой мини-отчет о том, что я сделал "прошлым летом", ну в смысле на прошедшей гонке ! Сначала, вроде всё как обычно, первый день в пристрелочном режиме, планомерно финишировал. Второй день проходил веселее - там нужно было кое-что отобрать у Антона и, как обычно - НО. На 12-ом СУ, разгружаюсь перед левым поворотом, начинаю выставлять, а машина вдруг соскользнула на входе и, пошла мимо кассы. Не знаю почему, вроде не на "ушах" ехал, может просто что-то "отвалилось" до этого, собственно это уже не важно. Впереди стояла ёлка... В итоге, тормозя всеми тормозилками я все же смог только слегка упереть машину в растение. Далее задний ход - потом 1-я, 2-я, 3-я и так далее. Чуть прибавив, начинаю возвращать упущенное время, но немного не хватило.

Всем спасибо. До встречи на следующем этапе !

#31
sancho

    Администратор

  • Адміністратори
  • 6 257 Повідомлень:
  • МістоІвано-Франківськ
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:PIDLUSKY Oleksandr
  • Нік на плагіні rallysimfans.hu:PIDLUSKY Oleksandr
  • Граю в RBR з:2007
  • Автомобіль:Ford Fiesta Rally4
Результати - https://drive.google...9dmYETodKDS7y--

Зображення






2 людей читають цю тему

0 користувачів, 2 гостей, 0 схованих користувачів