Перейти до вмісту

СУ Шурдин


80 replies to this topic

#41
PopovVasyl

    Ветеран

  • Користувачі
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 1 063 Повідомлень:
  • МістоЗапоріжжя
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:Popov VASILIY
  • Граю в RBR з:2004
Залежить від генератора тіні на Валліному компьютері...

#42
Романенко

    Ветеран

  • Користувачі
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 274 Повідомлень:
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:ROMANENKO Aleksandr
  • Граю в RBR з:2014
Крутейшая трасса!!! Ждем с нетерпением!

#43
KKS

    Ветеран

  • Wild West VRT
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 4 815 Повідомлень:
  • МістоКиїв
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:KOLOMIETS Kirill
  • Граю в RBR з:2004
  • Автомобіль:Skoda Fabia R5
Немає бажання замінти текстуру стовбура сосни? Бо сильно око ріже
Evo IX MAFIA

#44
KKS

    Ветеран

  • Wild West VRT
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 4 815 Повідомлень:
  • МістоКиїв
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:KOLOMIETS Kirill
  • Граю в RBR з:2004
  • Автомобіль:Skoda Fabia R5
Чи буде траса в бета тесті до релізу на плагіні? Цікавить саме в плані стінки, бо на Азовах вона жахлива, і якби то тільки моя думка. Може варто зробити як Мартінез з Шервудами? в релізі кілька стінок на вибір. Бо правити стінку після релізу будуть лише одиниці, іншим буде просто непереливки і не до фану.
Написати свій варіант стінки я завжди готовий.
Evo IX MAFIA

#45
PopovVasyl

    Ветеран

  • Користувачі
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 1 063 Повідомлень:
  • МістоЗапоріжжя
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:Popov VASILIY
  • Граю в RBR з:2004
Трасса була в альфа тесті, і буде в бета тесті, але тільки у тестерів... Побажання по стінці від тестерів, будут виконані.
Трасса буде з одною стінкою, від Вартаняна Валерія.

#46
KKS

    Ветеран

  • Wild West VRT
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 4 815 Повідомлень:
  • МістоКиїв
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:KOLOMIETS Kirill
  • Граю в RBR з:2004
  • Автомобіль:Skoda Fabia R5
ОК, ну значить і прекрасно. Щасливого плавання.
А я тут трошки залишу коментів з РБР-УА ралі Маріуполь де ці допи були. Такого ж типу коменти і в інших ралі де ці допи. Хотів домогти, покращити ту ситуацію що є. Але якщо вона влаштовує - то ОК.
Зображення
Evo IX MAFIA

#47
PopovVasyl

    Ветеран

  • Користувачі
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 1 063 Повідомлень:
  • МістоЗапоріжжя
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:Popov VASILIY
  • Граю в RBR з:2004
Для Азова лучшим вариантом было выпустить его вообще без стенограммы, так уже кто то из трекбилдеров делал, но почему то этот вариант тогда людям не понравился...стенограмма дело личное...мне например не нравится стенограмма Андреа Бертини, а половина РБР по ней нормально ездит...
А дорожка, она для всех одинаковая, неумение ездить такие трассы, это личные проблемы каждого...

#48
KKS

    Ветеран

  • Wild West VRT
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 4 815 Повідомлень:
  • МістоКиїв
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:KOLOMIETS Kirill
  • Граю в RBR з:2004
  • Автомобіль:Skoda Fabia R5

Перегляд повідомленняPopovVasyl (21 грудня 2017 - 13:32:32) писав:

Для Азова лучшим вариантом было выпустить его вообще без стенограммы, так уже кто то из трекбилдеров делал.

Чудова точка зору для 20кмшного допу.
Кудонвару, чи як її там, релізили без стінки бо вона тіпа ралі-спринт. І цілком логічно що це нікому не сподобалось.
Evo IX MAFIA

#49
HansGO

    Ветеран

  • Megasport RT
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 450 Повідомлень:
  • МістоКременчук
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:GONTSOV Ivan
  • Нік на плагіні rallysimfans.hu:GONTSOV Ivan
  • Граю в RBR з:2013
  • Автомобіль:Peugeot 208 R2
З приводу коментарів на скріні.
Для нас же стараються. Щоб було різномаїт тя трас, особливо реальних, та ще й Українських.
Я згоден що баги на трасах Василія Попова, де можна і під землю провалитися, або у космос злетіти дають волю емоціям.
Але чужий труд треба поважати, навіть якщо і не ідеально вийшло.
Особисто мені подобаються всі траси від Попова. Так, я теж матюкався деколи, але баги не споганили враження від трас.
Не подобається стінка, так візьми під себе перероби, тим паче що це можна зробити без усіляких проблем, і не треба кричати що нема часу, бо головне бажання, а там і все інше знайдеться.

P.S. Посмішив коментарій "No plugin!"
Уявив просто, якби наприклад так про Sweet Lamb той же Латвала кричав у реалі "No stage", або ще щось, після вильоту у помилці в стінограмі.

#50
PopovVasyl

    Ветеран

  • Користувачі
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 1 063 Повідомлень:
  • МістоЗапоріжжя
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:Popov VASILIY
  • Граю в RBR з:2004

Перегляд повідомленняKKS (21 грудня 2017 - 13:35:35) писав:

Чудова точка зору для 20кмшного допу.
Кудонвару, чи як її там, релізили без стінки бо вона тіпа ралі-спринт. І цілком логічно що це нікому не сподобалось.

Те що для Азову не вийде зробити стінку яка всіх більш мень влаштує, було зрозуміло за пів року до релізу. Тоді обговорювалось 3 варіанти, 1 робити без стінки, 2 зробити стінку як вийде, і 3 зробити стінку с додатком Пайснот Плагін, і на сплеш скріні зробити напис, що стінка зроблена з його урахуванням. Для 3 варіанту у мене була 1 умова, хтось робить російську озвучку для плагіну, оскільки їздити двомовну стінку якось не те. Тоді за пів року ні хто не спромогся цього зробити, оскільки по Бла Бла на форумах, як ти KKS, багато, а ось здатних зробити хочаб "собачу будку", нажаль ні...

#51
KKS

    Ветеран

  • Wild West VRT
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 4 815 Повідомлень:
  • МістоКиїв
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:KOLOMIETS Kirill
  • Граю в RBR з:2004
  • Автомобіль:Skoda Fabia R5

Перегляд повідомленняHansGO (21 грудня 2017 - 13:45:45) писав:

З приводу коментарів на скріні.
Для нас же стараються. Щоб було різномаїт тя трас, особливо реальних, та ще й Українських.
Я згоден що баги на трасах Василія Попова, де можна і під землю провалитися, або у космос злетіти дають волю емоціям.
Але чужий труд треба поважати, навіть якщо і не ідеально вийшло.
Особисто мені подобаються всі траси від Попова. Так, я теж матюкався деколи, але баги не споганили враження від трас.
Не подобається стінка, так візьми під себе перероби, тим паче що це можна зробити без усіляких проблем, і не треба кричати що нема часу, бо головне бажання, а там і все інше знайдеться.

P.S. Посмішив коментарій "No plugin!"
Уявив просто, якби наприклад так про Sweet Lamb той же Латвала кричав у реалі "No stage", або ще щось, після вильоту у помилці в стінограмі.

Тут більш справа не в подобається/не подобається, а в тому що це не просто автор якого звати Василь і який, так вийшло що з України. Якщо Василь буде робити допи в Угорщині, Румунії чи ще деінде - в мене будуть нарікання, але я їх пробурчу собі під ніс, зроблю нормальну стінку під себе і коли такий доп попадеться в турінірі - проїду скрежучи зубами за його баги і провалювання під текстури.
Тут ж інша ситуація. Василь кругом ставить прапори України, неодноразово показуючи що цей доп не тільки з України, але це і є сама Україна. І ми маємо не дуже якісну модель і текстури (тут залишимо як є) і маєм стінку яка простоневпопад. І стінка підсилює те негативне враження яке робить сам доп. Ясна річ що "зроби краще" ітд, родом з дворових взаємовідносин тут може бути присутнє, на це я повпливати не можу. Але я можу зробити хоча б стінку і це буде вже краще ніж було.
А пече мені то все так що Україна в РБР світі виставляється ось так як Азови, і коменти що на скріні льються не тільки на Азов але й на Україну в підсвідомості. Мовляв "що ти хочеш, це ж доп з України", нічому дивуватись. Тому я й хочу щоб стінка на Шурдині була нормальна! Судячи з минулих допів Василя стінка там НЕ нормальна. Тому я й запропонував свою допомогу щоб на новому українському допі була нормальна стінка. Я не кажу що я пишу ідеально, якщо хтось напише краще - я буду тільки за. Але те що є (було на Азовах) це не є нормально.

Перегляд повідомленняHansGO (21 грудня 2017 - 13:45:45) писав:

Не подобається стінка, так візьми під себе перероби, тим паче що це можна зробити без усіляких проблем, і не треба кричати що нема часу, бо головне бажання, а там і все інше знайдеться.

абослютно вірно. АЄОА. Якщо доп скачають 10 000 разів, то це 10 000 юзерів мають поправити стінку. З них поправлять 50-100 максимум, інші будуть плюватись і кзати про черговий доп з України. Я не розумію чому схема "1 погана стінка - має скачатись і 10 000 разів правитись" краща за "1 нормальна стінка - яка скачана 10 000 разів нормальною."

Перегляд повідомленняPopovVasyl (21 грудня 2017 - 14:02:02) писав:

Тоді за пів року ні хто не спромогся цього зробити, оскільки по Бла Бла на форумах, як ти KKS, багато, а ось здатних зробити хочаб "собачу будку", нажаль ні...

повторюсь. Якщо це були допи про Молодову - мені начхати, про росію - втрийчі більше. Але це Україна. І я хочу щоб український доп мав хоч щось краще. На модель і текстури я повпливати і допомогти не можу, але я можу допомогти з стінкою. Я цю допомогу й пропоную. Ні? - то ні. Але мені буде прикро якщо про ще один український доп будуть писати "Stupid stage! - No plugin"
Evo IX MAFIA

#52
PopovVasyl

    Ветеран

  • Користувачі
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 1 063 Повідомлень:
  • МістоЗапоріжжя
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:Popov VASILIY
  • Граю в RBR з:2004

Перегляд повідомленняKKS (21 грудня 2017 - 14:41:41) писав:

повторюсь. Якщо це були допи про Молодову - мені начхати, про росію - втрийчі більше. Але це Україна. І я хочу щоб український доп мав хоч щось краще. На модель і текстури я повпливати і допомогти не можу, але я можу допомогти з стінкою. Я цю допомогу й пропоную. Ні? - то ні. Але мені буде прикро якщо про ще один український доп будуть писати "Stupid stage! - No plugin"


Свої вміння ти проявив під час єтапу КЛ, коли доправився стінку на стільки, що в тебе перстали відсікатися відмітки.

Тобі ні хто не забороняэ зробити стінку хоч на Азов, хоч на будь яку іншу трассу, відтестувати її на глюки/баги, і викласти її у публічний доступ...

#53
AlexandrDrive

    Ветеран

  • Користувачі
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 1 254 Повідомлень:
  • МістоХарьков
  • Граю в RBR з:2004

Перегляд повідомленняKKS (21 грудня 2017 - 14:41:41) писав:

Я цю допомогу й пропоную.


Как может помочь KKS? Не мешать! :lol:
В ралли каждый раз – словно в первый раз!!!
Сергей Вукович

#54
Гость_Stradik_*

  • Гості


#55
MEGASinK

    Ветеран

  • Megasport RT
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 4 395 Повідомлень:
  • МістоLviv
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:KOTYK Sergio
  • Граю в RBR з:2007
:huh:

#56
Ha3aP

    Ветеран

  • Wild West VRT
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 4 481 Повідомлень:
  • Граю в RBR з:2004
  • Автомобіль:Ford Fiesta R2
Буду першим!
Дякую за подаруночок )) Доп не реально крутий!!! Я, як людина мало-мальски зв"язана з моддінгом уявляю яка то титанічна робота була проведена!

Класні текстурки, "рихла" земля у поворотах теж круто виглядає, гарні кущі, обочина. Деякі дерева виділяються, але то таке. То кидається вперший раз, далі як будиш боротись за час буде не до дерев )))

Сам по собі доп дуже важкий, але в цілому просто суперовий. Шпильки, довгі прямі з затяжними поворотами.... Ну дуже круто! Поки їхав на Фієсті р2, на повному приводі там буде набагато веселій!

P.S. Мене вказано в подяках, ні, мені приємно звичайно, але як на мене то я мав в іншому абзаці бути, з назвою "відволікав від побудування СД" )))

#57
PopovVasyl

    Ветеран

  • Користувачі
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 1 063 Повідомлень:
  • МістоЗапоріжжя
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:Popov VASILIY
  • Граю в RBR з:2004
На рахунок подяк, це у мене ще під час Азову була діскуссія з Мартином Ягром, що людей яки взяли хоч якусь участь, треба пеерлічити на сплашскріні. Але оскільки у мене немає лінійки, якоюб цю участь можно булоб виміряти, ну наприклад, що важливіше, відео предоставлено екіпажем Горбань/Ніколаєв, або модель Муцбісі Спайдстера на узбіччі, або пожежного ЗІЛа, або текстура розривів землі, або участь у альфа і бета тестуванні, то перелічую усх у алфавітному порядку, включаючи тих хто наприклад допомогав визначитися з сплашскрінами голосуючи за них, щоб нікому не було образливо.

#58
mafia2226

    Ветеран

  • Користувачі
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 506 Повідомлень:
  • МістоОвруч
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:KEVLYUK Sasha
  • Граю в RBR з:2010
  • Автомобіль:Citroen DS3 WRC
Дякую за роботу! Доп шикарний, стінка добре лягає - їхати одне задоволення!)

#59
PopovVasyl

    Ветеран

  • Користувачі
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 1 063 Повідомлень:
  • МістоЗапоріжжя
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:Popov VASILIY
  • Граю в RBR з:2004
14 минут продержалось чуть больше суток, и то за счет нового года...ждем когда падет 13ть.

#60
KKS

    Ветеран

  • Wild West VRT
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 4 815 Повідомлень:
  • МістоКиїв
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:KOLOMIETS Kirill
  • Граю в RBR з:2004
  • Автомобіль:Skoda Fabia R5
Цікава текстурка detaly1.dds :D
Evo IX MAFIA





3 людей читають цю тему

0 користувачів, 3 гостей, 0 схованих користувачів