Перейти до вмісту

6 - Rally Japan


46 replies to this topic

#41
lyhodey

    Ветеран

  • Wild West VRT
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 1 593 Повідомлень:
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:LYKHACH Pasha
  • Граю в RBR з:2004
  • Автомобіль:Citroen DS3 WRC
до такого не додумався. сказав, що на зйомках фільму. доречі ти мене на першому спліті на Нойкері здивував. шось пів секунди тільки мені зливав... маладца

#42
sancho

    Администратор

  • Адміністратори
  • 6 257 Повідомлень:
  • МістоІвано-Франківськ
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:PIDLUSKY Oleksandr
  • Нік на плагіні rallysimfans.hu:PIDLUSKY Oleksandr
  • Граю в RBR з:2007
  • Автомобіль:Ford Fiesta Rally4
Літній кубок офіційно завершився. Результати останнього етапу:
ЗображенняЗображення

Очікуйте на остаточні результати кубку та на дипломи призерам.

Зображення


#43
tigerbaby

    Любитель

  • Користувачі
  • PіpPіp
  • 72 Повідомлень:
  • МістоDublin
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:JONAITIS Jonis
  • Граю в RBR з:2012
spaibo za Summer Cup ,neuda4no on mne slozhilsa, no bez poterej ne byvaet pobed,do sledujuscego !!!

#44
Arych

    Ветеран

  • Користувачі
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 440 Повідомлень:
  • МістоІвано-Франкіськ
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:поки немає
  • Граю в RBR з:2009
О все ж ткки буду мати очки в абсолюті :)

#45
sergik63

    Любитель

  • Користувачі
  • PіpPіp
  • 73 Повідомлень:
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:BOKOV Sergey
  • Граю в RBR з:2012
Организаторам и всем пилотам спасибо за борьбу! Не получилась эта гонка , вылет на 6 с\у в дерево(((! Отдал все почетные места в классе 1600, но 4 место тоже как бы не плохо для первого года в РБР! Еще раз всем спасибо ! ))))

#46
Arych

    Ветеран

  • Користувачі
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 440 Повідомлень:
  • МістоІвано-Франкіськ
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:поки немає
  • Граю в RBR з:2009

Перегляд повідомленняlyhodey (09 вересня 2014 - 08:36:36) писав:

Мдяяяяя. в момент старту на мобілу подзвонила якась баба, тіпа здраствуйтє, в нас соцопрос, уделите 15 минут времени.... карочє я її відшив, але в той момент і зробив помилку з шинами. Стартанув і блін 3тя передача, а машина стоїть. Вроді розігнався, тут тормозити, а воно як на коньках. Мало в дерево не вляпався. Ну думаю їду. На першому спліті +5 сек думаю шось не то. І тут на фініші СД дивлюся, а в мене тармакова гума. Хотів виключити зразу, бо пиляти 4 спецділянки не реально, але вирішив йти до кінця. Якось відмучився, правда на Нойкері було важко, і мало не розбився. Після сервісу коли вдів гравійну гуму було таке відчуття шо я водій трамваю і їду по рейках, але всеодно так швидко звикнути до нового держака не зміг, і інколи невпевнено себе відчував. Так хотілося позмагатися з Русланом. Ну не судилося. Пів сезону налаштовував машину, пів сезону їздив. Але фініш є , і це добре. Дякую всім учасникам, і Сашкові за організацію чемпу дякую. Всім папа..

дуже знайомо перший етап їхав на морому асвальті. Як результат після розгону на прямій в правий середній не повернув

#47
Гость_Stradik_*

  • Гості
Всем спасибо за кубок. Было по своему прикольно..я еще ни разу не ехал весь кубок, да еще и в классе WRC - это ново для меня.
Надеялся на "твёрдый" подиум в классе, но УВЫ ))) Пришлось разделить :D Паша поздравляю тебя. Отлично себя показал.

Удачи всем.





1 людей читають цю тему

0 користувачів, 1 гостей, 0 схованих користувачів