Перейти до вмісту

5 - Rally USA


29 replies to this topic

#21
Гость_Stradik_*

  • Гості

Перегляд повідомленняMEGASinK (24 серпня 2014 - 11:25:25) писав:

викинуло на фініші сд 4. час на плагіні зафіксовано .повтору нема .будь ласка дайте доїзд
п.с. шось так відчуваю,шо я лишився без сервісу


тада... есть такое дело... KOTYK Sergio 4 Did not arrive to time control on SS 4

#22
MEGASinK

    Ветеран

  • Megasport RT
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 4 395 Повідомлень:
  • МістоLviv
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:KOTYK Sergio
  • Граю в RBR з:2007
Антон,я так і написав :)

#23
Гость_Stradik_*

  • Гості

Перегляд повідомленняMEGASinK (24 серпня 2014 - 13:55:55) писав:

Антон,я так і написав :)


скорее всего у тебя будет перепроезд с самого начала...если время на плагине есть, а системы суперралли нет

#24
Гость_Kharrus_*

  • Гості
На фінішу.... Гадав, що мотор з мене вилетить нах на другий секції. Не знаю чому, але першу пролетів ваще без якихось проблем.
А от другу -- це капець. Може, пізніше, повикладаю пару епізодів моєї, тыскыть, гонки. Врятувало диво, просто диво.
Так що бажаю успіхів хто ще не їхав.

#25
Гость_Stradik_*

  • Гості
Красава, хорошо пролетел ;)

#26
Sorokin

    Ветеран

  • Модератори
  • 487 Повідомлень:
  • МістоХарьков
  • Граю в RBR з:2010
Руслан хорошо болельщиков объехал)
SOROKIN Nikita

Зображення


#27
loebushka

    Ветеран

  • Користувачі
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 2 071 Повідомлень:
  • МістоКаменец-Подольский
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:BAHLAI Andrii
  • Граю в RBR з:2004
почав ралі не погано, але відсутність мінімальної прикатоності далася взнаки. розслабився на 4му допі, не врахував зношеність гуми і не той склад. в результаті зіскользнув в "безобидном" затяжному лівому повороті. точно такаж помарка була на другому допі, але там не росли кущі:) по правді кажучи, США залишалося єдиним ралі, в якому я зберігав конкурентність без накату (сів і поїхав), якого зараз дуже бракую через катастрофічний брак часу.
Стосовну 3 допу - проїхав рівно, може не на 100%, але гарно промчав і Аричу 6 секунд програв. Молодець :) якщо дійсно всі рівні, то де ти там знайшов 6 секунд я не знаю.
Прикро, що не перемога, бо після першого допу націлився на неї, але розумію, що я навіть тестів не пройшов, зходу поїхав, тож це більше приємне розчарування )
Дякую за етап.
#69

#28
Arych

    Ветеран

  • Користувачі
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 440 Повідомлень:
  • МістоІвано-Франкіськ
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:поки немає
  • Граю в RBR з:2009

Перегляд повідомленняloebushka (25 серпня 2014 - 14:57:57) писав:

почав ралі не погано, але відсутність мінімальної прикатоності далася взнаки. розслабився на 4му допі, не врахував зношеність гуми і не той склад. в результаті зіскользнув в "безобидном" затяжному лівому повороті. точно такаж помарка була на другому допі, але там не росли кущі :) по правді кажучи, США залишалося єдиним ралі, в якому я зберігав конкурентність без накату (сів і поїхав), якого зараз дуже бракую через катастрофічний брак часу.
Стосовну 3 допу - проїхав рівно, може не на 100%, але гарно промчав і Аричу 6 секунд програв. Молодець :) якщо дійсно всі рівні, то де ти там знайшов 6 секунд я не знаю.
Прикро, що не перемога, бо після першого допу націлився на неї, але розумію, що я навіть тестів не пройшов, зходу поїхав, тож це більше приємне розчарування )
Дякую за етап.

мене вже супрником вважають?

#29
sancho

    Администратор

  • Адміністратори
  • 6 257 Повідомлень:
  • МістоІвано-Франківськ
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:PIDLUSKY Oleksandr
  • Нік на плагіні rallysimfans.hu:PIDLUSKY Oleksandr
  • Граю в RBR з:2007
  • Автомобіль:Ford Fiesta Rally4
Результати:
ЗображенняЗображення

Зображення


#30
Гость_Stradik_*

  • Гості
Этап был непредсказуем ;) Спасибо за этап





1 людей читають цю тему

0 користувачів, 1 гостей, 0 схованих користувачів