Перейти к содержимому

1 - Rally Mykolaiv

Сообщений в теме: 10

sancho

Администратор

• Адміністратори
  • 5 982 сообщений
  • МістоІвано-Франківськ
  • Нік на плагіні:PIDLUSKY Oleksandr
  • Граю в RBR з:2007
  • Автомобіль:Citroen DS3 R3-MAX
Перший етап - http://limancup.rbr....y-mykolaiv.html

Изображение

BugorLubvi

Професіонал

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 197 сообщений
  • МістоГуково
  • Граю в RBR з:2004
А если я только сегодня зарегился в чемпионат, мои результаты будут внезачёта? Или всё нормально?
TITOV Yuriy

HansGO

Ветеран

• Megasport RT
  • PipPipPipPipPip
  • 393 сообщений
  • МістоKremenchuk
  • Нік на плагіні:GONTSOV Ivan
  • Граю в RBR з:2013
  • Автомобіль:Mitsubishi Lancer Evo IX N4
Зійшов, бо зачепив дверима якусть травинку на трасі. Лансер такий лансер. Ніжнесенький... :facepalm:

KKS

Ветеран

• Wild West VRT
  • PipPipPipPipPip
  • 4 451 сообщений
  • МістоКиїв
  • Нік на плагіні:KOLOMIETS Kirill
  • Автомобіль:Skoda Fabia R5
На першому Майнашафті трохи провтикав з гальмуванням на початку перед догим лівим 3 тягуном, але проїхав і доп доїхав, навіть тільки 11 секунд програв. А от на другому проїзді пам'ятав що минулого разу сильно пізнє гальмування було, тому зупинився набагато раніше ніж треба. Вирішив якщо так то я половиною машини залізу внутрь і буде ще й механічний гріп. В самому повороті то працювало, я до того гріпу звик, почав розпускатись - механічний гріп ясне діло пропав, а я того бляха не очікував і мене почало нести на гору/каменюку/бурствер. Я прикладаюсь в нього - мене отфутболює на інший бік дороги, в ту здоровезну яму, і в тій ямі якраз по траекторії польоту - стояло дерево. Двігу одразу гаплик. Я беру С4Н. Але шось не то, чи то стартер не робить чи шось... короче машина не заводиться. Але поставило трохи на схилі. Пару раз взяв ще С4Н - машина покотилась. 1,,2 ,,,3, 5,,,10 км, я включаю 1шу, плавно відпускаю зчеплення - ЗАВЕЛАСЬ! Але одразу почала горіти піктограма масла. Ще ніколи то добром не кінчалось, але я вирішив спробувати. 4 - N - 4 - N так їхав мабуть з кілометр, а потім на нейтралці - машина загорілась. Кароче від долі масляної лампочки - не втечеш.

Отак по тупому зійти з лідиручою позиції в класі. Але шо бідкаться? Я он вчора зловив С4Н в Аргентині будучи лідером абсолюту. - "Всьо нормально! - Падаю!"©
Evo IX MAFIA

Sorokin

Ветеран

• Модератори
  • 485 сообщений
  • МістоХарьков
  • Граю в RBR з:2010

Просмотр сообщенияBugorLubvi (29 Апрель 2019 - 19:59:59) писал:

А если я только сегодня зарегился в чемпионат, мои результаты будут внезачёта? Или всё нормально?

В зачете со 2 этапа, так как на 1 этап срок подачи заявок истек.
SOROKIN Nikita

Изображение

Kocherga

Любитель

• Користувачі
  • PipPip
  • 32 сообщений
  • МістоOdessa
  • Нік на плагіні:Kocherga Nikolay
  • Граю в RBR з:2014
Таки доехал до финиша первого этапа. Это было не легко.На трассе Junior Wheels местами пропадала текстура дороги, ориентировался по траве, кустикам и столбикам. Долгое время приходилось привыкать к управлению, так как последний старт был в мае месяце прошлого года. Много было ошибок, и на последнем допе, поставив цель доехать аккуратно, не спеша, умудрился дважды крышанутся, один раз стал на колеса, а второй уже при помощи зрителей. Но есть результат, и это радует! Всем спасибо за гонку, встретимся на следующем этапе)

KKS

Ветеран

• Wild West VRT
  • PipPipPipPipPip
  • 4 451 сообщений
  • МістоКиїв
  • Нік на плагіні:KOLOMIETS Kirill
  • Автомобіль:Skoda Fabia R5

Просмотр сообщенияKocherga (29 Апрель 2019 - 23:37:37) писал:

Таки доехал до финиша первого этапа. Это было не легко.На трассе Junior Wheels местами пропадала текстура дороги, ориентировался по траве, кустикам и столбикам. Долгое время приходилось привыкать к управлению, так как последний старт был в мае месяце прошлого года. Много было ошибок, и на последнем допе, поставив цель доехать аккуратно, не спеша, умудрился дважды крышанутся, один раз стал на колеса, а второй уже при помощи зрителей. Но есть результат, и это радует! Всем спасибо за гонку, встретимся на следующем этапе)

налаштування графіки мають бути High в грі
Evo IX MAFIA

Kocherga

Любитель

• Користувачі
  • PipPip
  • 32 сообщений
  • МістоOdessa
  • Нік на плагіні:Kocherga Nikolay
  • Граю в RBR з:2014

Просмотр сообщенияKKS (30 Апрель 2019 - 00:01:01) писал:

налаштування графіки мають бути High в грі