Перейти к содержимому

6 - Rally Stolytsya

Сообщений в теме: 12

sancho

Администратор

• Адміністратори
  • 5 973 сообщений
  • МістоІвано-Франківськ
  • Нік на плагіні:PIDLUSKY Oleksandr
  • Граю в RBR з:2007
  • Автомобіль:Citroen DS3 R3-MAX
Изображение

ЕТАП / EVENT

ПАРОЛЬ / PASSWORD - R6

MАРШРУТНИЙ ЛИСТ / ITINERARY

Изображение

Albork

Любитель

• Користувачі
  • PipPip
  • 77 сообщений
  • Містог. Волжский , Волгоградская обл.
  • Граю в RBR з:2004
Капец засада получилась. На втором СУ этом Хрудоване уже ближе к концу в правом крутом уже почти на выходе видимо сильно дёрнул руль и весь рулевой блок слетает со стола и я пытаюсь на весу довырулить из поворота. Естественно ничего не получается в таком подвешенном состоянии и я тут же уже через секунду оказываюсь в дереве. Такой вот печальный итог первого дня.

KKS

Ветеран

• Wild West VRT
  • PipPipPipPipPip
  • 4 439 сообщений
  • МістоКиїв
  • Нік на плагіні:KOLOMIETS Kirill
  • Автомобіль:Skoda Fabia R5
Зкрутив руля докупи тільки вчора ввечері (частенько так роблю, бо час від часу він катається по іншим хатам). Зкрутив, поїхав тестові Худорвани, перший доп наче все ок, стінка була на цей Монтек - прописана і час наче ОК. Їду другий доп і в одному з поворотів бачу що не треба тут гальмувати, хоча на першому проїзді я ще й передачу скинув. Думаю шото тут не то, ще й звук якийсь дивний, хоча в РБР то буває. Переключаюсь на камеру зверху і бачу шо стопарі нажимаються самі.... от бляха думаю. Вийшов почав крутити в профілері дедзони і начу лабуду - непомагає. Розкручувати педалі за 40 хв до старту - дурна ідея. Я вже й дмухав в них і тряс - ноль реакції. А потім прийшла ідейка яка цілком потягне на Нобелівську премію: "Перевернуть, потрясти і понажимать". По рівню інженерності та революції технічної думки - це прорив в світовій науці! )))) ПОМОГЛО!
Дедзони я на всяк випадок не прибрав, катнув ще гравійний шпрехед щоб побачити як машина себе поводить і в бій.

Чи то я так розпереживався через ці педалі чи це насправді був такий низький гріп, але перше коло я так перестраховувався що інколи їхав на передачу нижче ніж по стінці, особливо на Ундві. З технічної сторони було наче все ОК, але постійно гриз внутрішній черв'як що може шось там знов не так і треба знов робить якийсь фікс. На додачу щось я ще й втомився на кінець суботи і починав потроху засинать за кермом. Через шо мозок відмовлявся будувати траекторію з врахуванням наступного повороту. Цей поворот я знав який, а який наступний і яка до нього дистанція - просто тупо не сприймалось. Пару раз чуть так і не улетів.
Між допами пішов вмився холодною водою і постояв на морозному балконі пару хвилин (в Києві надвечір було -1).
Помогло, почав відчувати впевненість, зв'язки поворотів почали будуватись і я повалив. Після першого проїзду лідерство було в 11 секунд над Івановим. І тут же на першому допі ж оптимістично захожу - і спінюсь, секунд на 6-7, благо що в полі і потроху повертаюсь на дорогу. Ундва проїхалась класно, явже не так обережно їхав як на першому проїзді, але у Іванова вона вийшла ще краще і він виходить в лідери з 0,25сек відривом. Наступний доп я вже їду в реально бойовому режимі і на асфальтовій частині намагаючись спрямити траекторію якомога краще - ловлю кочку і спінюсь знов на 6-7 сек.

Незважаючи на втрату біля 15сек за перший день я на другому місці в 3х секундах позаду лідера класу. Так що другий день обіцяє бути гарячим :)
Evo IX MAFIA

Ritter

Новачок

• Користувачі
  • Pip
  • 2 сообщений
  • Нік на плагіні:RITTER Rene
  • Автомобіль:Ford Fiesta WRC 2017
Sorry boys i've done a new request. Loading stage Humalamäki and they comes an error and crashed on Desktop. I hope i do it right with fix. Hope it work now!

KKS

Ветеран

• Wild West VRT
  • PipPipPipPipPip
  • 4 439 сообщений
  • МістоКиїв
  • Нік на плагіні:KOLOMIETS Kirill
  • Автомобіль:Skoda Fabia R5
пограєм в анаграму:
ахнуйну

:angry: <_< :angry: блдж!
Evo IX MAFIA

Sorokin

Ветеран

• Модератори
  • 484 сообщений
  • МістоХарьков
  • Граю в RBR з:2010
Санчо дякую за цікаве ралі! Підбір допів як завжди на рівні. Обидва дні проїхав рівнесенько у своєму темпі, чим і задоволен. Вітаю Раєвського з гарним подіумом абсолюта та перемогою в укр заліку!
SOROKIN Nikita

Изображение

Sergo

Любитель

• Користувачі
  • PipPip
  • 43 сообщений
  • МістоСєвєродонецьк
  • Нік на плагіні:RAEVSKIY Sergey
  • Граю в RBR з:2008
Це було складне ралі для мене. Перший день проїхав рівно, але не дуже швидко. Проте в багатьох учасників були проблеми на допах, як результат непогане місце наприкінці дня. Другий день хотів їхати на доїзд, проте з першого допу ралі складалося нервово з дрібними помилками. Все стало погано на Шервуді де я погано зайшов на трамплін й преземлився в великий камінь, ралі могло скінчитися, проте міць пежо дозволила продовжити гонку, хоча вже в передньопривідній специфікації, та з погнутими опорами та рульовою рейкою. Сервіса вистачило, щоб виправити лише критичні несправності. Другу секцію їхав вже краще. Багато сильних учасників зійшло цього дня, що дозволило стати другим в загальному заліку ралі! Складна, але дуже гарна гонка, зважаючи на кінцевий результат.

Sergo

Любитель

• Користувачі
  • PipPip
  • 43 сообщений
  • МістоСєвєродонецьк
По правилах я ще маю фото завантажити, підкажіть куди й як?

sancho

Администратор

• Адміністратори
  • 5 973 сообщений
  • МістоІвано-Франківськ
можна в цю тему

Изображение

allexua

Любитель

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 сообщений
  • МістоЗапорожье
  • Нік на плагіні:KADIGROV Alex
  • Граю в RBR з:2012
Усім вітання!
Дякую, за досить складне раллі, як на мене!
Не дивлячись на те, що у першому допі другого лєгу, невдало стартанув, все ж таки доїхав! І, мабуть, завдяки тому, що багато класних пілотів посходило, маю гарний результат!Прикрепленное изображение: KADIGROV_Alex_Rally_Stolytsya.jpg

Sergo

Любитель

• Користувачі
  • PipPip
  • 43 сообщений
  • МістоСєвєродонецьк

Просмотр сообщенияsancho (28 Март 2019 - 09:39:39) писал:

можна в цю тему

Просмотр сообщенияsancho (28 Март 2019 - 09:39:39) писал:

можна в цю тему

Не зміг розібратися, як додати фото, відправив на пошту.

IVANOVsergey

Любитель

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 сообщений
  • МістоMoscow
  • Нік на плагіні:IVANOV Sergey
  • Граю в RBR з:2005
Ралли получилось удачным для нашей команды. Были небольшие проблемы в 1й день (вылет на Хроудоване и проезд мимо 90 градусного из-за перебора скорости на Ундве). Во 2й день ставку сделали на надежность и все получилось) Спасибо за ралли!
ИзображениеИзображение

sancho

Администратор

• Адміністратори
  • 5 973 сообщений
  • МістоІвано-Франківськ
Результати - https://drive.google...iew?usp=sharing

Изображение

Количество пользователей, читающих эту тему: 1