Перейти до вмісту

3 - Rally Zymovi Vershyny


20 replies to this topic

#1
sancho

    Администратор

  • Адміністратори
  • 6 257 Повідомлень:
  • МістоІвано-Франківськ
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:PIDLUSKY Oleksandr
  • Нік на плагіні rallysimfans.hu:PIDLUSKY Oleksandr
  • Граю в RBR з:2007
  • Автомобіль:Ford Fiesta Rally4
Зображення

ЕТАП / EVENT

ПАРОЛЬ / PASSWORD - R3

MАРШРУТНИЙ ЛИСТ / ITINERARY


Зображення


#2
Гость_Stradik_*

  • Гості
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Всем привет. Проехал первый день, в целом доволен. Было несколько мелких неприятностей на 3су (аварии и промахи в траектории - немного погнул левую сторону), пришлось немного сбавить темп в конце первой секции, так как машина всё время пыталась ехать влево.
На Второй секции покрытие дороги было немного хуже по ощущениям, но старался немного добавить, не очень вышло, но обошлось без приключений.
Финиш есть.
Мне кажется задал нормальный темп для ориентира.
Жду всех на финише первого дня и увидимся на старте второго лега.
Удачи!

#3
Гость_Stradik_*

  • Гості
Мда, комментариев после гонки просто РогИзобилия!

#4
Sorokin

    Ветеран

  • Модератори
  • 487 Повідомлень:
  • МістоХарьков
  • Граю в RBR з:2010

Перегляд повідомленняStradik (13 січня 2019 - 01:40:40) писав:

Мда, комментариев после гонки просто РогИзобилия!

Так ведь едем, впереди еще день гонки)
SOROKIN Nikita

Зображення


#5
Sorokin

    Ветеран

  • Модератори
  • 487 Повідомлень:
  • МістоХарьков
  • Граю в RBR з:2010
Зображення
Зображення
SOROKIN Nikita

Зображення


#6
HansGO

    Ветеран

  • Megasport RT
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 450 Повідомлень:
  • МістоКременчук
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:GONTSOV Ivan
  • Нік на плагіні rallysimfans.hu:GONTSOV Ivan
  • Граю в RBR з:2013
  • Автомобіль:Peugeot 208 R2
Перший лег пройшов повільно та спокійно. Деякі траси їхав вперше, тренуватися не було часу, тому як то кажуть "розвідка боєм".
Зображення

#7
RUDYAKOVVictor

    Ветеран

  • Користувачі
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 281 Повідомлень:
  • МістоЯлта
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:RUDYAKOV Victor
  • Граю в RBR з:2012
  • Автомобіль:Peugeot 208 T16 R5 (Kubrt)
Как-то и комментировать не хочется, когда приезжаешь 28-ым. :)

Зображення

Зображення

Зображення
Команда: http://vk.com/team213

#8
Ha3aP

    Ветеран

  • Wild West VRT
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 4 481 Повідомлень:
  • Граю в RBR з:2004
  • Автомобіль:Ford Fiesta R2

Перегляд повідомленняStradik (13 січня 2019 - 01:40:40) писав:

Мда, комментариев после гонки просто РогИзобилия!
А шо ти хотів? Wild West оно фігньою страдає, їм не до буковок )))

Зображення

#9
BugorLubvi

    Ветеран

  • Користувачі
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 204 Повідомлень:
  • МістоГуково
  • Граю в RBR з:2004
На финише первого дня! Ну не могу я ехать горные снежные, тем более, асфальтовые допы((( Ваще не могу я ехать по ним быстро, всегда приходиться рыскать траекторию, неправильно тормозить! Ужас! Вроде попадаешь в повороты, но в итоге очень медленно проезжаешь доп по сравнению с другими... На СУ 3 чуть не закончил гонку в столбе моста, но оттормозился, чуть коснулся опоры, заспинился и поехал дальше! Подвеску на первой секции тоже не плохо разломал! В общем особо страшных приключений не было, но опасные моменты были и темп был рваный и непонятно было как ехать! Ладно, ждём второй день!

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
TITOV Yuriy

#10
BugorLubvi

    Ветеран

  • Користувачі
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 204 Повідомлень:
  • МістоГуково
  • Граю в RBR з:2004
Это пипец) На первом же допе ловлю крышу и предательски ложусь кверх ногами - помощь! Пропускаю Сергея Раевского вперёд! Героически его догоняю (правда не без проблем у соперника) и перегоняю на 3 секунды перед заключительным допом (с огромными преключениями в виде спинов о знак на первом проходе Пайн де Коле и о рельсу ограждения на втором проходе) и....сново ловлю крышу на последнем бланаре в самом начале и сново в положении букашки остаюсь((( Помощь и всё потеряно, не факт теперь даже в десятке класса остаться...
TITOV Yuriy

#11
HansGO

    Ветеран

  • Megasport RT
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 450 Повідомлень:
  • МістоКременчук
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:GONTSOV Ivan
  • Нік на плагіні rallysimfans.hu:GONTSOV Ivan
  • Граю в RBR з:2013
  • Автомобіль:Peugeot 208 R2
Другий день Зимових вершин пройшов також спокійно, і як виявилось повільно. Їхав не дуже ризикуючи, бо по часу відставання не було сенсу за кимось гнатись. Трохи оху здивувався зі швидкості MARCHA Jan та PAULO Tempera, особливо з француза на Honda (хоча у списку пілотів заявлений на Citroen). Якісь навіжені пілоти :D/>
Зображення

#12
Гость_Stradik_*

  • Гості
Зображення
Зображення

Второй день прошёл мягко говоря не лучшим образом, но более менее ровно получилось. Удалось сдержать атаки моего друга и коллеги по команде Алекса Каркача и в итоге не отдал позицию. Чему конечно же рад.
Второй день во многих классах ребята "Топили не слабо", как в RC2 так и в Моноприводах RC3/RC4.
Реально смотрел и поражался, как они это делают. Респект Ребята! Отличный уровень!
Спасибо всем за гонку и Организаторам за мероприятие!
До встречи на следующем Этапе!

#13
KARKACH

    Любитель

  • Користувачі
  • PіpPіp
  • 79 Повідомлень:
  • МістоРоссия, Краснодар
  • Граю в RBR з:2004
Зображення

Всем привет ! Ралли получилось очень хорошее ! Респект Организаторам !

О своих путешествиях... Как обычно началось все весело и непринужденно ;) и, даже поверил сам в себя, за что и был жестоко наказан :wacko: - ошибка и как следствие разворот в узком месте трассы (на фото). Далее , выравнявшись поехал, чуть быстрее, чем изначально планировалось, но как оказалось, этого не хватило.

В любом случае гонкой остался доволен, вроде и былая форма возвращается... Надеюсь... До новых встреч !

#14
KKS

    Ветеран

  • Wild West VRT
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 4 815 Повідомлень:
  • МістоКиїв
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:KOLOMIETS Kirill
  • Граю в RBR з:2004
  • Автомобіль:Skoda Fabia R5
Після провальної Умані на це ралі покладались великі надії. Тимпаче з останніх сніжних виїздів поминлось що наче і вкат і відчуття машини були добрі, та й сетуп непоганий.
Перед першим днем катнув якусь рандомну ральку на плагіні - побачив що все наче в купі і можна їхати.

Перші два допи були можна сказати ідеальними, якби не на перших же сотнях метрів я не приклався об залізний рельс. Машині наче нічого, але гострота керування одразу ж пропала. Не той початок на який ти сподівався, але маєш шо маєш. Хоча рези були добрі +3 та +4 секунди від лідерів - це гарний був початок.
Але тут 3м допом йде той клятий Штруцек, хоч я й катав асфальтну версію, і знав шо стінка не вогінь, але щось не очікував що настільки все прикро... +12сек і я миттю вилітаю з обойми боротьби за перемогу. Останнім допом йшла Аутіовара на яку прописана прекранейша стенка - то хоч душу відвів. +2сек на допі і +20сек в оверолі відставання.
Зображення


2га секція їхалась впевненіше бо вже зналось де кривувато і де можна притопить. На перших допах стандартні +3сек, а от на зловіщому Штруцеку все так же погано, але тільки +7сек програшу і масивні півхвилини в абсолюті. Останній доп вирішив їхати агресивно, в надії хоч шось відіграти, та й одразу сервіс був. В результаті майже виграний доп і найкращий 3й сектор.
Зображення
Хороший день би був якби не Штруцек :/ (((


На другий день стало ясно що лідируючу пару Іванов+Бенітез догнати просто тупо нереально. Тому вирішив забути про перемогу навіть у вологих мріях і сконцентруватись на тому щоб не пропустити ще й Йуркі який висів прямо на хвості.
Зображення


Все йшло наче по-плану і ок. Прописана з нуля стінка на Сікакаму була нормальна, місцями правда повільна, але загалом то було краще ніж той дефолт який вів тебе постійно в сугроби. Але за два перші допи я втрачаю 3тю позицію не дивлячись на то і перспективи взагалі "пічаль-біда".
На асфальтово-сніжний доп поставив стінку з тармашної версії і вона лягла прекрасно. Однаковий час з Бенітезом до сотих і майже рівні спліти, а що найголовніше -7сек до Йуркі і знову 3тє місце моє.

Загадкою для мене стало Бланаре, я хоч місцями й не попадав в повороти, але було доволі непогано... Але Іванов просто летів на цьому ралі і особливо на цьому допі. +11 сек як з куща. Добре хоч не так багато програв Йуркі і залишився на 3му місці.(думав я) А от Бенітез виявилось що сходить на цьому допі і 3тє перетворюється в 2ге. Уже гуд, але ж накал боротьби не спадає.

Після сервісу все було наче ОК... поки.... перший ж доп і вкінці я якось сильно оптимістично уявив траекторію П5 через бугор і пригнув лівою стороною прямісінько у сугроб.
Зображення

Після таких польотів просто так не обійдешся і я дуже сильно погнув задній лівий ричаг через шо колесо стало, як то кажуть, матом.

Зображення

Одразу то ж відобразилось на керуванні, і машина прямо вже ніколи не їхала. На пряміках по-діагоналі боком, а в поворотах постійно зривалась на великі кути заносу. Контролювати як їдеться - архіважко. Думав шо тут мені й настав капець, але надиво - виграний доп.
Зображення


Evo IX MAFIA

#15
KKS

    Ветеран

  • Wild West VRT
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 4 815 Повідомлень:
  • МістоКиїв
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:KOLOMIETS Kirill
  • Граю в RBR з:2004
  • Автомобіль:Skoda Fabia R5
Хоча ці зриви були дуже ефектні )))))
Зображення

Після другого проїзду по Сікакамі в оверолі ми з Йуркі маєм однаковий час до соток %) і в мене не машина - а кривенька качечка. Надії - тупо нуль.

Асфальтовий доп. Я незнаю що Сашко там накрутив, чи це воно так розстало, але держаку небуло. Тільки це я вже помітив на другій половині допу коли з'явились тягуни і гріп став вирішальним. Бо на першій частині з шпильками було наче все ок, навіть для кривенької качечки.
І тут оп, перший дзвіночок... машину ставить боком в правому тягуні....сильно боком і вона тупо злітає з дороги, ударяється об стовпчик, ударяється об дерево ..... і о диво її ставить на дорогу прямо у потрібному напрямку.
Зображення

Пару поворотів далі, знов ставить машину і знов в правому... але тут повезло, до вбивчого рельсу - недотягнуло
Зображення

Який би висновок зробила б нормальна людина? Шо слизько, в тебе крива машина, шо 3тє місце краще ДНФа... але то не той випадок. СЛАБОУМІЄ І ОТВАГА!!! Третій дзвіночок. Спінить знову в правому тягуні, кидає в гору, і по майже відвісній горі я об'їзжаю бетонний знак і продовжую фігачить далі.
Зображення

Нащастя я доїхав той клятий доп, і мало того що привіз 7секунд Йуркі то ще й виграв його
Зображення


Недивличись що завершальна Бланаре знов не зайшла, але я там не сильно налажав тому вийшло втримати позицію.

Дякую за боротьбу! Було дуже гаряче. Ну і дякую долі що трийчі рятувала від 100% сходу.

PS Іванов провів просто блискуче ралі! Вітаю! Заслужена перемога і неймовірні часи на допах!
Evo IX MAFIA

#16
IVANOVsergey

    Любитель

  • Користувачі
  • PіpPіp
  • 32 Повідомлень:
  • МістоMoscow
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:IVANOV Sergey
  • Граю в RBR з:2005
Для нашей команды этап сложился отлично. Получилось показать хороший темп и избежать критических ошибок. Спасибо за ралли!Прикріплене зображення: rbr_081.jpgПрикріплене зображення: rbr_082.jpg

#17
Гость_Stradik_*

  • Гості
Кирилл, Реально крутой фотоотчёт и описание гонки! Респект!

#18
Романенко

    Ветеран

  • Користувачі
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • 274 Повідомлень:
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:ROMANENKO Aleksandr
  • Граю в RBR з:2014
ЗображенняЗображення

Всем привет! Наконец, нашел время отчет сварганить :rolleyes:
Этап получился интересный! Первый день проехал практически без ошибок, а вот во второй - накосячил... Видимо, расслабился из-за большого отрыва от соперников))) Но, тем не менее, темп был неплохой и временами удавалось бороться с быстрыми парнями на технике классом выше)
Спасибо организаторам за интересный этап, а соперникам - за борьбу!

#19
sancho

    Администратор

  • Адміністратори
  • 6 257 Повідомлень:
  • МістоІвано-Франківськ
  • Нік на плагіні rbr.onlineracing.cz:PIDLUSKY Oleksandr
  • Нік на плагіні rallysimfans.hu:PIDLUSKY Oleksandr
  • Граю в RBR з:2007
  • Автомобіль:Ford Fiesta Rally4
Результати ралі - https://drive.google...e2-lce7t-mBazdT

Зображення


#20
Гость_Stradik_*

  • Гості
Прошу прощения, а с каких пор Clio IV R3T стал машиной класса WRC ? :D Вроде было WRC3
У Пауло Темпера и Буравчик Карл

Саша, исправь пожалуйста классификацию в классах и командном зачете. ;) :beer:
Спасибо





1 людей читають цю тему

0 користувачів, 1 гостей, 0 схованих користувачів