Пілоти RBR-UA 2012-2013. Повний привід

drivercarclassteam
1 KARKACH Alex Skoda Fabia S2000 evo2 2 Yalta Crimea Rally Team
2 CHIROKOV Vladimir Skoda Fabia S2000 evo2 2 PROFI CLUB RALLY
3 LOPUKHOV Aleksey Skoda Fabia S2000 evo2 2 Yalta Crimea Rally Team
4 MIKULKA Alex Skoda Fabia S2000 evo2 2 Get Race
5 KUZMINOV Alexander Skoda Fabia S2000 evo2 2 MEGASPORT Rally Team
6 NECHIPORUK Igor Subaru Impreza N14 3 Yalta Crimea Rally Team
7 LYKHACH Pasha Subaru Impreza N14 URT 3 MEGASPORT Rally Team
8 TOMECEK Libor Ford Fiesta Mk.VI S2000 2 IF MOTORSPORT
9 RAEVSKIY Sergey Subaru Impreza N14 3 Rally Team South Coast
10 SHIMAN Alexander Subaru Impreza N14 3
11 RUDY Denis Subaru Impreza N14 3 MotorSport UBK
12 BOYPRAV Vladimir Mitsubishi Lancer Evo 9 3 MotorSport UBK
14 BORKUNOV Alexander Subaru Impreza N14 3 EURASIA Rally Team
15 BOBILEV Andrey Subaru Impreza N14 3 Monster-MTrack Team
16 SOSNIN Aleksey Subaru Impreza N14 3 PROFI CLUB RALLY
17 DRIVE Alexandr Mitsubishi Lancer Evo 9 3 Rally Team South Coast
18 KARMEN Oleh Ford Fiesta Mk.VI S2000 2 RallyBox Motorsport
19 LEBED Nazariy Subaru Impreza N14 3 WILD WEST VRT
20 DONSKOY Igor Ford Fiesta Mk.VI S2000 2
21 ROMANOV Nick Subaru Impreza N14 3
22 ARHIPOV Vladimir Subaru Impreza N14 3 Crimea Rally Team
23 YAKIMIV Bohdan Subaru Impreza N14 URT 3 RallyBox Motorsport
24 UTKIN Nikita Ford Fiesta Mk.VI S2000 2 WILD WEST VRT
25 USVILS Kristaps Ford Fiesta Mk.VI S2000 2 RadioShack RT
26 KURENKOV Alex Skoda Fabia S2000 evo2 2
27 SMIRNOV Alexy Subaru Impreza N14 3
28 SALTENIS Vilius Mitsubishi Lancer Evo 9 3 Old School Racing
29 VALL Tab Subaru Impreza N14 3 EURASIA Rally Team
30 KORUZ Vadim Ford Fiesta Mk.VI S2000 2
31 BAGLAY Andriy Ford Fiesta Mk.VI S2000 2 Foxtrot Rally Team
32 DOMCHENKO Alesha Proton Satria Neo S2000 2 Rally Team South Coast
33 SOROKIN Nikita Ford Fiesta Mk.VI S2000 2 Crimea Rally Team
34 IVANOVA Katya Proton Satria Neo S2000 2 PROFI CLUB RALLY
35 GUATAMAS Sergei Ford Fiesta Mk.VI S2000 2 AV Motorsport
36 KALNINS KALENIEKS Ingus Peugeot 207 S2000 2 RadioShack RT
37 MEDVEDEV Roman Peugeot 207 S2000 2 SVK Virag
38 SADKOV Sergey Ford Fiesta Mk.VI S2000 2 FAMILY RACING RALLY TEAM
39 BELOBORODOV Pavel Mitsubishi Lancer Evo 8 3 Foxtrot Rally Team
40 ZIVKO Rok Subaru Impreza N14 3
41 FILATOW Maksim Subaru Impreza N14 3 P.G.R.T.
44 RYLOV Dmitriy Subaru Impreza N11 3 AV Motorsport
45 KEVLYUK Sasha Subaru Impreza N14 3 Yalta Rally Academy
46 VANA Kamil Subaru Impreza N14 3
47 DEMYSHEV Igor Subaru Impreza N14 3
48 ANDREIKA Prostoi Ford Fiesta Mk.VI S2000 2 Yalta Rally Academy
49 VORONKOVICH Anton Peugeot 207 S2000 2 AV Motorsport
50 GAVINSKI Vik Ford Fiesta Mk.VI S2000 2 Sport Virtual Club - Junior
51 SOBOLEV Ilia Skoda Fabia S2000 evo2 2 Get Race
52 LEGEDZA Andriy Subaru Impreza N14 URT 3 RallyBox Motorsport
53 KUZNIETSOV Stanislav Subaru Impreza N12 3
54 IVANOVV Boris Subaru Impreza N12 3
55 HOROLSKIY Artem Peugeot 207 S2000 2 Get Race
56 IVANOVSKY Anton Skoda Fabia S2000 evo2 2
57 SOLDAKOV Ilya Ford Fiesta Mk.VI S2000 2 SVK Virag
58 PONOMAREV Petr Subaru Impreza N14 3 Sport Virtual Club - Junior
59 LAUDACKI Ryszard Skoda Fabia S2000 evo2 2
60 FAVIA Miky Peugeot 207 S2000 2
61 POPOV Daniel Skoda Fabia S2000 evo2 2
62 SOLDATENKO Alexey Ford Fiesta Mk.VI S2000 2
63 MAKINEN Tommi Proton Satria Neo S2000 2 Foxtrot Rally Team
64 MATVEENKOV Gleb Ford Fiesta S2000 2
65 BORODIN Maxim Ford Fiesta S2000 2 MotorSport UBK
66 LIGUR Janno Skoda Fabia S2000 evo2 2
67 CHEREPANOV Sergey Ford Fiesta Mk.VI S2000 2 P.G.R.T.
68 KALININ Denis Mitsubishi Lancer Evo 6 TME 3 P.G.R.T.
69 SVEDAS Lukas Subaru Impreza N14 URT 3
70 EICHFUSS Allar Peugeot 207 S2000 2
71 TAMMAI Kauri Subaru Impreza N14 3
73 KARACHUN Igor Ford Fiesta Mk.VI S2000 2
74 FELTRIN Jernej Subaru Impreza N14 3 MEGASPORT Rally Team
75 MALYSHEV Denis Subaru Impreza N14 3 FAMILY RACING RALLY TEAM
76 EVSTRAHIN Slava Subaru Impreza N14 3
77 PETRENKO Stas Mitsubishi Lancer Evo 9 3
78 RICH Andrew Ford Fiesta Mk.VI S2000 2
79 OZHEGOV Lev Mitsubishi Lancer Evo 9 3 EURASIA Rally Team
80 AUGUSTONIS Ignas Subaru Impreza N14 3
81 GORETSKY Evgen Ford Fiesta Mk.VI S2000 2
82 LACUSHEV Pavel Subaru Impreza N12 3
83 PRUDNIKOV Alex Mitsubishi Lancer Evo 9 3
84 TARASENKO Maksim Subaru Impreza N14 3
85 SEMENIV Volodymyr Ford Fiesta Mk.VI S2000 2
86 VOROBIOV Ruslan Peugeot 207 S2000 2
87 VLASENKO Andrew Ford Fiesta Mk.VI S2000 2 Foxtrot Rally Team
88 BAYKOV Oleg Subaru Impreza N14 3
89 KOSTIN Dmytro Skoda Fabia S2000 evo2 2 Yalta Rally Academy
90 VILCHYNKSYI Olexandr Subaru Impreza N12 3
Передній привід




  Корисні лінки

RBR Czech

RBR Plus

SKIN Central

GARALLYING

SZModels

Vojta Skins

RBR Templates

Чемпіонати

Limans Cup

RBR-RU (Russia)

RBR-LT (Lithuania)

Virtualne Rajdy (Poland)

RBR-BG (Bulgaria)

free counters




©2008-2017, RBR-UA. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (rbr.in.ua) на RBR-UA. |