Пілоти RBR-UA 2013-14 (4WD)

пілот / driverавто / carклас/classкоманда / team
1 FELTRIN Jernej Subaru Impreza N14 3 Megasport Rally Team
2 KARKACH Alex Skoda Fabia S2000 evo2 2 Yalta Crimea Rally Team
3 CHIROKOV Vladimir Skoda Fabia S2000 evo2 2 Profi Club Rally
4 LYKHACH Pasha Subaru Impreza N14 URT 3 M-Sport
5 MIKULKA Alex Ford Fiesta Mk.VI S2000 2 GetRace!
6 NECHIPORUK Igor Subaru Impreza N14 3 Yalta Crimea Rally Team
7 MILYAKOV Dmitriy Subaru Impreza N14 3 SVK Virag
8 MATVEENKOV Gleb Skoda Fabia S2000 evo2 2 Profi Club Rally
9 ES'KOV Maxim Ford Fiesta Mk.VI S2000 2 SVK Virag
10 MEDVEDEV Roman Skoda Fabia S2000 evo2 2 SVK Virag
11 SOBOLEV Ilia Skoda Fabia S2000 evo2 2 GetRace!
12 TOMECEK Libor Ford Fiesta Mk.VI S2000 2
14 DRIVE Alexander Subaru Impreza N14 3 SevikMotorSport
15 BORKUNOV Alexander Subaru Impreza N14 3 Eurasia Rally Team
16 RAEVSKIY Sergey Subaru Impreza N14 3 SevikMotorSport
17 SOSNIN Aleksey Subaru Impreza N14 3 Profi Club Rally
18 NIKOLAEF Andrey Subaru Impreza N14 3 SevikMotorSport
19 IVANOVA Katya Subaru Impreza N14 3 Nokia TopGear Ukraine
20 KEVLYUK Sasha Subaru Impreza N14 3 Yalta Rally Academy
21 BOYPRAV Vladimir Subaru Impreza N14 URT 3 MotorSport UBK
22 SADKOV Sergey Ford Fiesta Mk.VI S2000 2 P.G.R.T.
23 BOBILEV Andrey Subaru Impreza N14 3
24 KAVARNALY Dmitriy Ford Fiesta Mk.VI S2000 2 Academy YCRT
25 RUDY Denis Subaru Impreza N14 3 MotorSport UBK
26 VALL Tab Subaru Impreza N14 URT 3 Eurasia Rally Team
27 MALYSHEV Denis Subaru Impreza N14 3 Family Racing Rally Team
28 ANDREIKA Prostoi Ford Fiesta Mk.VI S2000 2 Academy YCRT
29 KHARLANOV Ruslan Subaru Impreza N14 3 Yalta Rally Academy
30 DOMCHENKO Aleksey Subaru Impreza N14 3
31 GORALIK Lukasz Peugeot 207 S2000 2
32 SUHINOV Aleksandr Peugeot 207 S2000 2
33 ARHIPOV Vladimir Subaru Impreza N14 3 Academy YCRT
35 RICH Andrew Subaru Impreza N14 URT 3
36 USVILS Kristaps Peugeot 207 S2000 2
37 MAKINEN Tommi Skoda Fabia S2000 evo2 2 NSM Junior
38 GUATAMAS Sergei Ford Fiesta Mk.VI S2000 2 VRally Team
39 JONAITIS Jonis Ford Fiesta Mk.VI S2000 2 TG Junior Team
40 KLIMAS Adrian Peugeot 207 S2000 2
41 KALININ Denis Peugeot 207 S2000 2 P.G.R.T.
42 KOSIK Artur Ford Fiesta Mk.VI S2000 2
43 DOKER Nazik Mitsubishi Lancer Evo 9 3
44 SOLDATENKO Alexey Ford Fiesta Mk.VI S2000 2 Priozersk Rally Team
45 GAVINSKI Viktor Ford Fiesta Mk.VI S2000 2 Sport Virtual Club Monster
46 CHEREPANOV Sergey Ford Fiesta Mk.VI S2000 2 P.G.R.T.
47 KULIKAUSKAS Robertas Skoda Fabia S2000 evo2 2 RBR-LT
48 HULT Tobias Ford Fiesta Mk.VI S2000 2 Nordic Sim Motorsport
49 LUNDBERG Elias Ford Fiesta Mk.VI S2000 2 NSM Junior
50 LESSUS Tomas Subaru Impreza N14 3 Nordic Sim Motorsport
51 HENRIKSSON Urban Ford Fiesta Mk.VI S2000 2 Nordic Sim Motorsport
52 DEL PRETE Emanuele Peugeot 207 S2000 2 NSM Junior
53 SACHENOK Boris Peugeot 207 S2000 2
54 CHEPRASSOV Roman Ford Fiesta Mk.VI S2000 2
55 KOSTIN Dmytro Skoda Fabia S2000 evo2 2 Academy YCRT
56 VILCHYNSKYI Olexandr Subaru Impreza N14 3 GetRace!
57 BARANCHUK Vladislav Mitsubishi Lancer Evo 9 3 Yalta Rally Academy
58 AUGUSTONIS Ignas Subaru Impreza N14 3 RBR-LT
59 VAI Tomyjus Subaru Impreza N14 URT 3 LT Reserves Crew
60 OZHEGOV Lev Mitsubishi Lancer Evo 9 3 Eurasia Rally Team
61 LUKINYK Denis Subaru Impreza N14 URT 3 Priozersk Rally Team
62 FILATOW Maksim Subaru Impreza N14 3
63 BUTMANAS Paulius Subaru Impreza N12 3 LT Reserves Crew
64 DEMYSHEV Igor Subaru Impreza N14 3 P.G.R.T.
65 BORODIN Peter Ford Fiesta Mk.VI S2000 2
66 KINEENS Toms Subaru Impreza N14 URT 3
67 IVANOVSKY Anton Mitsubishi Lancer Evo 9 3 Sport Virtual Club Monster
68 SKORNYAKOV Anton Mitsubishi Lancer Evo 9 3
69 KOTLYARSKIY Vladimir Mitsubishi Lancer Evo 9 3
70 LAPINSKAS Remigijus Subaru Impreza N14 3 LT Reserves Crew
71 LTU Michelin Subaru Impreza N14 3
72 LEBED Nazariy Subaru Impreza N14 3 Wild West VRT
73 ROKAS Ravinskis Subaru Impreza N14 3 RBR-LT
74 ARVYDAS Macerauskas Subaru Impreza N14 3 LT Reserves Crew
75 DOLOT Aleksey Mitsubishi Lancer Evo 9 3
76 BELOBORODOV Pavel Mitsubishi Lancer Evo 8 3 TG Junior Team
77 LAPAEV Vitaly Subaru Impreza N14 3 MotorSport UBK
78 VORONKOVICH Anton Subaru Impreza N14 3 RWR Rally Academy
79 KUROCHKIN Vladislav Subaru Impreza N14 3 TG Junior Team
80 VARTANYAN Valeriy Subaru Impreza N14 3 MotorSport UBK
81 SHIMAN Alexander 3
82 SHIMAN Alexey Subaru Impreza N14 3
83 REINART Hardo Subaru Impreza N14 3
84 RAVINSKIS Simonas Subaru Impreza N14 3 RBR-LT
85 GEZEVICIUS Deividas Subaru Impreza N14 3 Nokia TopGear Ukraine
86 RISTIC Uros Mitsubishi Lancer Evo 9 3
87 DOMCHENKO Andrey Subaru Impreza N14 3
88 MARKOV Evgeniy Subaru Impreza N14 3 V-Motorsport VRT
89 RANDMAE Imre Ford Fiesta Mk.VI S2000 2
90 STEINBERG Kurt Subaru Impreza N14 3
91 HANDA Motonori Subaru Impreza N12 3
92 TRUKANAS Vytenis Subaru Impreza N14 3 LT Reserves Crew
93 IGNATYK Kolya Abarth Grande Punto S2000 2
94 KADIGROV Alex Subaru Impreza N14 URT 3
95 MIKE Honcho Peugeot 207 S2000 2
96 BAKHTIN Aleksey Ford Fiesta Mk.VI S2000 2
97 LAUDACKI Ryszard Peugeot 207 S2000 2
98 PONOMAREV Petr Skoda Fabia S2000 evo2 2 V-Motorsport VRT
99 BOGDANOWICZ Jurek Peugeot 207 S2000 2
100 NOSKOV Vladimir Subaru Impreza N14 3
201 AGUIAR Tiago Ford Fiesta Mk.VI S2000 2
202 RACHINSKIS Renars Subaru Impreza N14 3
203 OJAVEER Oliver Subaru Impreza N14 3
204 CHEKIN Ivan Subaru Impreza N14 3 Profi Club Rally
205 KIROV Damian Mitsubishi Lancer Evo 9 3 Red Wheel Racing
206 BOKOV Sergey Ford Fiesta Mk.VI S2000 2 V-Motorsport VRT
207 CHETIN Evgeniy Ford Fiesta Mk.VI S2000 2 RWR Rally Academy
208 MARTYNUK Oleg Ford Fiesta Mk.VI S2000 2
209 ROMANENKO Aleksandr Ford Fiesta Mk.VI S2000 2
210 LEGEDZA Andriy Subaru Impreza N14 URT 3
211 PODDUBNUI Sergey Ford Fiesta Mk.VI S2000 2
212 PODDUBNYY Aleksandr Ford Fiesta Mk.VI S2000 2

Оновлено: 8 травня 2014 року о 08:00. Зареєстровано 196 пілота, 27 команд.
*Команди-сателіти в командному заліку участь не беруть. Команды- сателлиты в командном зачете участие не принимают . Teams of the satellite in the team standings do not participate.




  Корисні лінки

RBR Czech

RBR Plus

SKIN Central

GARALLYING

SZModels

Vojta Skins

RBR Templates

Чемпіонати

Limans Cup

RBR-RU (Russia)

RBR-LT (Lithuania)

Virtualne Rajdy (Poland)

RBR-BG (Bulgaria)

free counters




©2008-2017, RBR-UA. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (rbr.in.ua) на RBR-UA. |